Wpis z mikrobloga

Mirki help, cos mi sie pieprzy w samsungu. Chodzi o ten tzw "kontener KNOX", pare dni temu odmowil wspolpracy.
Tak jak zawsze po wpisaniu hasla moglem sie do niego dostac, to teraz mam informace, ze "Kontener My Knox zostal zablokowany. Odwiedz strone ... , aby zerowac typ blokowanai Knox."
Problem w tym, ze odwiedzenie strony nic nie daje, bo jak wchodze tam i wedlug instrukcji klikam "Unlock Knox", to w telefonie kompletnie nic sie nie dzieje.
Byla gdzies tam notka, ze jak telefon jest zagrozony, to moze powodowac problemy z odblokowaniem tego. Takowy komunikat tez mi wyskakuje i antywirus pokazuje zagrozenie, ale w trakcie skanowania nic nie pokazuje i tak w kolko.

Jest ktos w stanie pomoc? Bede bardzo wdzieczny

#android #samsung #telefony #pomocy #pytanie #kiciochpyta
Pobierz poke_puke - Mirki help, cos mi sie pieprzy w samsungu. Chodzi o ten tzw "kontener KNO...
źródło: comment_sdlBSLV28YuoavlEWHTkUwHGo1V4nacp.jpg
  • 12
@NH35: teraz nie mam dostępu do telefonu żeby sprawdzić, ona jest dostępna na markecie, ja akurat miałem ja fabrycznie zainstalowana, a na markcie chyba widnieje pod skrzydłami samsunga jeśli dobrze pamietam
@NH35: z tego co wyszukałem w google to ten problem jest dosyć powszechny i prawdopodobnie odblokowanie tej aplikacji będzie możliwe dopiero jak zniknie komunikat o zagrożenie telefonu. Problem w tym, ze skanowałem telefon dziesiątki razy i nic nie znajdowało, dlatego nie mam pojęcia jak do tego podejść. Podobno da się ten problem skasować po zrootowaniu telefonu(securitylog coś tam trzeba wyłączyć)
@poke_puke: Możesz spróbować wyłączyć tą aplikację z użyciem jakiegoś package disablera, np. Adhell 2 (znajdziesz na xda-developers) i zobaczyć co się stanie. Jest to jednak próbowanie w ciemno, nie wiem czy pomoże.