Wpis z mikrobloga

Wiesz, że wyobrażanie sobie dziecka w taki sposób podchodzi pod jakieś zaburzenia psychiczne? Poważnie, to trzeba leczyć.


@CyrekLax: Karykatura (wł. caricatura) – przedstawienie osoby, wydarzenia lub przedmiotu, które #!$%@? się przesadą w oddaniu charakterystycznych elementów, właściwości, cech. Karykatura uwydatnia te cechy zwykle w celu ośmieszenia danej osoby, zjawiska itd.
@terwer358: A gdzie ja piszę, że to kwestia portfela? Choć poniekąd jest to też od tego uzależnione. No to się porobiły, trudno, co z tego? Za jakiś czas się może zmienią, człowiek całe życie się zmienia. Masz takie otoczenie, no to takich ludzi spotykasz. Za to większość moich znajomych, którzy mają dzieci spędzają aktywnie czas i nie zrezygnowali ze swoich hobby? I o czym świadczy przypadek nas obydwojga? Że ludzie są
@laptop_marki_samsung: Zesrałem się tak jak gówniak z obrazka, po same pachy.

@Niedowiarek: Proszę, widzę że kolega to znawca rysunku. Nawet z wikipedii tekst wkleił. To proszę podaj mi uwydatnione cechy charakterystyczne niemowlaka. Jeśli do głowy przychodzi Ci dwójka i trójka, to dorośli ludzie też to robią, więc nie jest to cecha charakterystyczna.