•  

Jako że kolega @sloneczko odmawia współpracy, a wy zaplusowaliście jego wpis, więc zakładam, że macie na ten temat wiedzę i nie plusujecie tak w ciemno bajań randomowego wykopka, to prosiłbym o link do wspomnianych ustaw:

Są stażyści ale oni nie leczą a potem są lekarze pierwszego stopnia specjalizacji i ich zarobki to: ok. 37 tysięcy zł miesięcznie - ustawa reguluje, że to minimum 90 tysięcy funtów rocznie.

Rzeczywista pensja w UK: lekarze pierwszego kontaktu (czyli jeden z najniższych stopni lekarskich w UK) jak mówi ustawa zarabiają minimum 200 tysięcy funtów rocznie co daje: 74 tysiące złotych miesięcznie - a nie 4500zł :D

@Duze_piwo @Andreth @dr_Batman @dlugi_

•  

@a4z4a4: trochę z dupy te stawki wpisal autor posta a autor obrazka to juz totalnie z dupy.
      Z tego co pamietam (znajomy tam kończył medycynę) to kwestia kredytu sie mniej wiecej zgadza a stawki dla stażysty to w granicach 30k, na specjalizacji ponad 40 a po specjalizacji ponad 70k funtów. A przynajmniej tak bylo kilka lat temu. Zależy pewnie od regionu i specjalizacji.

•  
      D.......o

0

@a4z4a4: eeeeeeeeeeee?
      edit: już sprawdziłem o co ci chodzi, nie pisz do mnie więcej pls

•  

@a4z4a4: moze w ostatnim akapice pomylił złotówki z funtami? (200k) Bo wtedy by się od biedy zgadzało.

•  

już sprawdziłem o co ci chodzi, nie pisz do mnie więcej pls

@Duze_piwo: będę do ciebie pisał kiedy mi się podoba, możesz wrzucić na czarną. A teraz wracaj do plusowania zmyślonego syfu.

•  

@dlugi_: no nic, to fajnie, że walczycie z manipulacjami w ten sposób.

•  

@a4z4a4: ponad polowa sie zgadza, w przeciwieństwie do danych na grafice gdzie nie ma nawet słowa prawdy dot. UK
      Mialem sie nawt tam odniesc do wpisu żeby autor poprawił, ale jakoś nie mialem czasu od razu a potem zapomniałem.
      #wykopseriousbusiness ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      druga rzecz ta jak piszesz do kogos w sprawie jakiegoś wpisu to wstawiaj linka do niego a nie tylko fragmenty. Szukanie tego na tel. nie jest wygodne i w ogóle. nie musimy się zgadzać ale szanujmy swój czas.

•  

ponad polowa sie zgadza,

@dlugi_: a nie to spoko, nie było tematu xd. Najwyraźniej tobie nie przeszkadza podawanie pensji "minimalnej", która tak naprawdę jest trzykrotnością pensji średniej. Chyba zacznę tak samo robić w stounku rezydentów i ich minimalnej pensji w wysokości 8k złotych (netto)

Mialem sie nawt tam odniesc do wpisu żeby autor poprawił, ale jakoś nie mialem czasu od razu a potem zapomniałem.

@dlugi_: tak, tak, wiadomka.

druga rzecz ta jak piszesz do kogos w sprawie jakiegoś wpisu to wstawiaj linka do niego a nie tylko fragmenty. Szukanie tego na tel. nie jest wygodne i w ogóle. nie musimy się zgadzać ale szanujmy swój czas.

uuuu no kliknięcie na podany nick i znalezienie jego jedynego dzisiejszego wpisu to rzeczywiście duży kłopot. Mam nadzieję, że się za mocno nie spociłeś.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement