Wpis z mikrobloga

@KornixPL: mogłeś skonfigurować prosiaka tak że wyglądał jak np instalator Winampa i na którym etapie instalacji miał wysypać błąd że niby instalator uszkodzony ale prosiaczek juz był zainstalowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) wysyłał zrzuty ekranu ofiary, mozna było smieszkowac wysuwając jej tacke z cd, uruchamiajac programy itp itd
@ecco: ja miałem przypał u dyrektorki bo przypadkiem zainfekowałem wszystkie komputery w szkole w 3 pracowaniach i tepa dzida z informatyki nie potrafiła sobie poradzić.
@bi-tek: u mnie na szczęście tylko przypał z sąsiadem. Wkurzył się, zaczął się domyślać, odpalił notatnik i napisał w nim coś w stylu "wiem kim jesteś i jak nie przestaniesz to cię dorwę" :D po czym chyba sformatował c: bo łączność została utracona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bi-tek heh wszędzie panie od obsługi Worda. Też na dywan poleciałem za zmianę boot ekranu na win 95. Dyrektor się przyznał że bura nie za to że to zrobiłem a za to że nie chcialem powiedzieć babie jak to cofnąć. Kolega śpiewał pieśni Być hakerem być haker każdy chciał by być ech wspaniałe czasy młodego gnoja.