Wpis z mikrobloga

@Tomhoppe niby tak, ale kto patrzy na nagrody Nobla z nie-ścisłych? Za dwieście lat takie Noble w ogóle nie będą miały wartości IMHO. Chociaż do Dylana nic nie mam, czy do kogokolwiek z twojej listy. Ale jak ktoś pisze o najlepszych wzzechczasów... Trendy się zmieniają, ale muzyka klasyczna trwa :)
@DiscoKhan: Nie pisze o najlepszych w ogóle, bo tu trzeba byłoby wziąć pod uwagę kilka innych czynników, tylko o mojej wielkiej trójce. Dylan się w niej niewątpliwie znajduje, a nagroda Nobla być może sprawi, że jego teksty będzie analizować młodzież w szkole za kilkadziesiąt lat. Często porusza kwestie wolności czy pacyfizmu, więc wartości, które w przyszłości mogę mieć spore znaczenie.
@Tomhoppe: Hmm... No w sumie jako przedstawiciel epoki faktycznie może być analizowany, pod tym kątem o tym nie myślałem.

Szkoda tylko Mike'a, ten to będzie miał problem żeby znieść próbę czasu.
@DiscoKhan: To prawda. Ludzie, z ktorymi rozmawiam juz teraz zazwyczaj nie maja pojęcia kim jest Odlfield. Moonlight Shadow przewaznie kojarza, ale znacznie lepszych Sentinel czy Song of the Sun już nie.