Gorące dyskusje ostatnie 12h

Stoję przy jednej z 6 umywalek w toalecie na jednym z większych parkingów przy aurostradzie. Toaleta full opcja, z mydłem,  ręcznikami, suszarkami do rąk. Czysto z rana, wzorowo wysprzątane.
    Zajęłam umywalkę pierwszą od ściany, po przeciwnej stronie od suszarek do rąk, żeby nikomu nie przeszkadzać gdy będę się przeistaczać w człowieka po ponad 30h w trasie.
    Widzę przez ten czas w lustrze 3 kobiety wchodzące i wychodzące z części z ubikacjami.

pokaż spoiler Żadna, kurwa żadna księżniczka nie umyła rąk.

W sumie to przestaje mnie dziwić ten wieczny syf w damskich toaletach, oszczane lepiące się podłogi, porozrzucane zużyte podpaski, osrane muszle, roztarta krew na ścianach.

Nienawidzę publicznych toalet. Nienawidzę ludzi zachowujących się jak bydło, gdy myślą, że nikt nie patrzy.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi #rakcontent #zalesie #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (40)

Postujcie najbardziej przereklamowanych ludzi ze świata sportu.
    Ja zacznę
    #mecz #glupiewykopowezabawy #pilkanozna

odpowiedzi (39)

Jedyny piłkarz który CHOCIAŻ TROCHĘ nie zawiódł. Robił co miał robić, on nie jest od strzelania goli. Po drugiej bramce się trochę pogubił, ale jak wszyscy. Szacunek dla Michała - wszyscy przed Euro Mundialem go wyśmiewali, a jako jedyny się nie obsrał.
    #mecz

odpowiedzi (47)