Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Aziz Tetteh dwa razy w roku zbiera stary sprzęt z szatni Lecha Poznań i zawozi go dzieciom w Ghanie. Wracając do ojczyzny zawsze też kupuje ciężarówkę jedzenia, które ofiarowuje wybranemu wcześniej domowi dziecka.

  [R]: Słyszałem od pana kolegów z Lecha, że w szatni wszystkie zużyte buty, stare piłki czy koszulki, trafiają do pana. Po co one panu?

  [AAT]: Żeby rozdawać.

  [R]: Komu?

  [AAT]: Dzieciom. W Ghanie. Zbieram to wszystko i wywożę do Afryki.

  [R]: Stare koszulki?

  [AAT]: Tych dzieci nie stać na ten sprzęt. Wiem dobrze, jak potrzebują pomocy. Do Akry latam dwa razy w roku. Z Polski za każdym razem zabieram wielką torbę ubrań, piłek. Robię to od lat. Tuż po przylocie jadę do sklepu małą ciężarówką i każę ją wypełnić. Wrzucają tam ryż, olej, cukier, wodę. Wszystko, co może się przydać. Bo w Afryce głód wciąż jest problemem. Wybieram później jeden z domów dziecka i ofiaruje mu wszystko, co mam.
  #pilkanozna #ekstraklasa #lechpoznan
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  #rozdajo #rozdajo Kolejne isladzkie przysmaki, najlepsze chrupki na świecie a przynajmniej na Islandii ( ͡º ͜ʖ͡º) kocham je i z tej okazji chce wam dać spróbować. a wiec w tym #rozdajo będzie aż 100% więcej zwycięzców czyli aż 2!! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Dawajcie plusy a będzie wam dane. Zwycięzcy z poprzednich już są! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (16)

 • odpowiedzi (30)