Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  To co zrobiła moja dziewczyna miało być pstryczkiem w mój nos, ale mnie trochę wkurwiła i chyba pójdę w taką samą taktykę co o ona. A cała afera o buty.
  Więc, ja lubię jak kobieta nosi szpilki, nie musi w nich chodzić cały czas ale od czasu do czasu przydałoby się. Teraz taka pogoda a nie inna a będzie tylko gorzej, bo zaraz spadnie śnieg, chlapa itp. ale widziałem w poprzednich sezonach, że kobiety w kozakach na szpilce chodzą też w zimę. Moja dziewczyna lubi wygodę, ja to rozumiem, ale spytałem się jej czy może nie miałaby ochoty kupić sobie jakiś kozaków właśnie na zimę na co ona odp. że nie.Zapytałem się raz, później drugi. W końcu powiedziała żebym dał spokój ona nie będzie w mrozie marznąć w takich kozakach, poza tym to niebezpieczne chodzić w takich butach jak bedzie ślisko - ja się z tym zgadzam, ale ja mam auto, często nim jeździmy przecież więc w sumie wtedy mogłaby je zakładać.W końcu powiedziała, że ona nie będzie przekładać swojego komfortu i zdrowia nad moją zachciankę.Ok.
  Trochę było od tego momentu dziwnie między nami, ale w końcu pomyślałem, że przecież my mamy prawie 30 lat, nie będziemy się obrażać o takie rzeczy. Ale wiecie jak to jest, ja jestem facetem i fajnie poogladać sobie zgrabną nogę ( a moja dziewczyna na bardzo zgrabne nogi) w ładnym bucie niż w śniegowcach, poza tym niektóre dziewczyny kolegów chodzą w tych szpilach nawet w zimę a z samochodu to ona raczej nie korzystają.

  I teraz przechodzimy do meritum. Kilka dni temu moja dziewczyna kupiła mi prezent. I wiecie co było w środku? Damskie buty kurwa na szpilce. Te buty były dla mnie, kupiła je i powiedziała, ze jak jestem taki mądry to żebym pochodził sobie w takich butach kilka godzin, zobaczymy czy dam radę i że nie powinienen pękać bo chodzić po lodzie w nich nie będę tylko po domu. Nie pamiętam żeby mnie ktoś w przeciągu kilku lat tak mnie wkurwił. Powiedziałem, ze ona chyba oszalała i ze musiałbym upaść na głowę żeby je założyć.
  Nie zamierzam niczego udawadniać ani nie wiadomo co. Najbardziej mnie wkurwiło to, ze ona chciał zrobić mi na złość bo prosiłem kilka razy żeby się zastanowiła nad kupnem kozaków na zimę i kupiła mi te jebane buty ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  Więc, oddać cios i dać jej tez pstryczka w nos? Bo mam dużą ochotę to zrobić, ale nie chce wyjść, że mnie to aż tak bardzo zdenerwowało.

  #logikarozowychpaskow #rozowypasek #niebieskiepaski #niewiemjaktootagowac #zwiazki

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  pokaż całość

  odpowiedzi (124)

 • avatar

  Był u mnie ostatnio klient, coś mówił do siebie. Sprzedaje mi telefon, nagle do siebie mówi
  - Kurwa nie rób tego
  - ale ja go nie chce
  - kurwa huju nie rób
  i zaczyna ze sobą rozmawiać. Trochę się wystraszyłem. Powiedział mi żebym zaczekał bo musi dokończyć rozmowę xDDD
  Powyzywał się ze samym sobą po czym sprzedał telefon xDDDD

  Parę tygodni wcześniej przyszedł klient, chce sprzedać laptopa. Daje mi go, patrzę,a tu nowy lenovo.
  Wyszukuję modelu na allegro po czym mówię mu że dam mu 1700zł ( na allegro stał od 2900 )
  Spisujemy umowę po czym domyśliłem się że może być łatwo i mówię : Jednak nie mogę dać 1700, MAX 1500. (trochę się bałem tego sprzętu )
  Zgodził się ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  Seba wyklęty wyszedł z gotówką. A teraz co jest najlepsze :
  Laptop brany w ten sam dzień godzinę przed sprzedażą w jakimś rtv agd za kwotę 3400zł na raty + ubezpiecznie za 1000zł . Sebuś sprzedał go za 1500zł. Co trzeba mieć w głowie tego nie rozumiem xDDDDDD
  Myślę że to jest forma kredytu xD bierze raty bo wie że mu kredytu nie dadzą i pozbywa się połowy kwoty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  #perelkilombardu #coolstory trochę #choroby co do pierwszej historii #patologiazmiasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  Samozaoranie Lisa. Kolejne #bekazlewactwa #lis #twitter

  odpowiedzi (11)