Wpis z mikrobloga

Jeśli mam być szczery, musisz mieć bardzo wysokie IQ, aby zrozumieć Ricka i Morty'ego. Humor jest niezwykle subtelny i bez zrozumienia fizyki teoretycznej większość żartów rozsadzi głowę widza. Jest też postać nihilistyczna Ricka, która jest defetywnie tkana w jego cechie charakterystycznej - jego filozofia osobista czerpie z literatury Narodnaya Volya. Fani rozumieją te rzeczy; mają zdolność intelektualną, aby w pełni docenić głębię tych dowcipów, zrozumieć, że nie są zabawni - mówią coś głębszego o ŻYCIU. W konsekwencji ludzie, którzy nie lubią Rick'a i Morty'a są naprawdę idiotami - oczywiście nie docenią np. Humoru w egzystencjalnym pojęciu Rick'a "Wubba Lubba Dub Dub", co samo dotyczy tajemniczego rosyjskiego epickiego ojca i synów Turgeniewa . Uśmiecham się jak wyobrażam sobie, że jeden z tych imbecyli świruje (bo nic nie zrozumie) oglądając jak geniusz inteligencji Dan'a Harmona rozpościera się na ekranie telewizora. Co za debile.. jak mi ich żal xD


#gownowpis #rickandmorty
  • 7
bez zrozumienia fizyki teoretycznej większość żartów rozsadzi głowę widza

jako o-mało-co magister chemii kwantowej (studiowałem też na FUWie) stwierdzam: bzdury. Co najwyżej część żartów do tego się odnosiła, ale w większości odcinków nawet nie było odniesienia które odczytałby fizyk teoretyczny.

rozsadzi głowę widza

ech, "blow viewer's mind" należałoby nieco zgrabniej przetłumaczyć...

.

ale cóż ja robię? odpisuję na pasty @JustAnAir? Wróć, pasty przepisane przez @JustAnAir? Muszę się bardzo nudzić w