Wpis z mikrobloga

@ferbenb: dobry poginacz. Te silniki można fajnie skręcić. Tak z ciekawości, wprawdzie by mnie to raczej nie obchodziło, ale może sprawdzałeś. W 10 w trasie da się zamknąć?
@kuraku: 140-160 lekko ponad 10, w okolicach 100 (zakopianka, trasa do zakopanego) w okolicach 9 spaliła. Prędkości 180-220 okolice 12 litrów
@KeepCalm: pisałem wyżej, 19k, sam kupiłem ją drożej generalnie jestem w plecy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ferbenb: Mi od lat chodzi po głowie e46 330i i chyba sobie kupię jako trzeci wóz. Właśnie szukam na niemieckich stronach i całkiem spory wybór jest. Jaką wersję silnikową chcesz kupić?
@ferbenb: Ja tylko automatami śmigam jeśli auto ma powyżej 180 koni. Tam GM robił skrzynię i trochę ciężko znosiły ilość niutów w dieslu także zwróć uwagę przy zakupie jak przerzuca na zimnym i powolną jazdę przód-tył-przód w sensie zmiany i szarpnięć. Miałem kiedyś ten silnik w e90 (to już któraś tam generacja) i bardzo polecam, natomiast skrzynia była już nowszej generacji. 3.0 dieselek bardzo ekonomiczny jak na frajdę z jazdy jaką
@IkBenPool: Nie chciałem diesla dopóki nie przejechałem się właśnie 3 litrowym w bmw tyle, że sedan 184km. Dla mnie odgłos silnika piękny, ale kto co lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za rady, na szczęście mam mechanika, który osobiście jeździ takim, może nie kupię szrota jak się uda.