Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, mój przyszły szwagier lvl 24 pracuje w rodzinnym warsztacie stolarskim. Wczoraj chciał dokończyć jakąś robótke i cholerna maszyna wciągnęła mu palce. Niestety nie znaleźliśmy nic oprócz zmielinej kosteczki. Został tylko kciuk. Prawa dłoń. Mój niebieski pracuje w szpitalu i miał na szczęście wczoraj dyżur że zajęli się nim porządnie. Do szwagra jeszcze nie dociera co się stało. Proszę trzymajcie kciuki, żeby chłopak się nie załamał. #gorzkoezale #mikromodlitwa #truestory pokaż całość

odpowiedzi (43)

#logikarozowychpaskow
    Różowa słucha audiobooka "pierwszy snieg". Mówi że ciężko się słucha bo narracja przeskakuje to teraźniejszość, to przyszłość, to przeszłość, generalnie ciężko nadążyć. A w ogóle co to za kryminał w którym tak szybko pokazują kto jest mordercą. Okazało się że miała w odtwarzaczu włączony tryb losowy...

odpowiedzi (41)

Ej #niebieskiepaski jak można się nie golić, no Kierwa. Już pomijając mordę, chociaż to tez obrzydliwe. Musiałam wczoraj z seksow zrezygnować i będę musiała tak rezygnować dopóki się nie domyśli (╯︵╰,) #gorzkiezale #feels #przegryw #niebieskiepaski

odpowiedzi (180)