Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakiś pomysł na program w czystym #python na poziomie juniorka? Mam sporo rzeczy które będę uczył się w Django ale myślałem o czystym pythonie. Na jednej rozmowie miałem stworzenie algorytmu, który będzie działał tak jak metoda split() ale narazie jesten na to za cienki.
  • 12
@satq: piszę bota od zera, jest działający ale wymaga usprawnień, testów, itd. Oferuję swoją pomoc w zamian za wartosciowy wkład w projekt, napisz jutro na pw po więcej info
@wiewior_s: Tak, STX. Wiem ale wtedy umiałem jeszcze mniej niż teraz, pokonało mnie niestety. Poszedłem trochę z myślą, że jak się nie uda, to spróbuję za kilka miesięcy ( wiedziałem, że nie jestem gotowy). Pewnie dlatego jestem poniżej poziomu juniorka i mnie nie wzięli ; p a pracujesz/pracowałeś w STX ?
@michael93pl: kiedys sie tam rekrutowalem ale chcialem wiecej $ niz byli mi w stanie zaoferowac :P mam tam paru znajomych i ogolnie jak chcesz sie uczyc pythona to tam sporo sie nauczysz ;)
Poszukaj sobie na stronie stx takiej prezentacji mniej wiecej "jak przygotowac sie do rozmowy". jak bedziesz umial zrobic wszystkie zadanka z tej prezentacji to powinno byc mniej wiecej okej
tu masz jeszcze pare zadanek do porobienia, od prostych
@wiewior_s: Pamiętam te prezentacje, niestety wiele rzeczy mnie pokonało, dobrze, że o tym mi przypomniałes, kolejne rzeczy, których muszę się nauczyć. I dzięki za linka ^^ W takim razie mam już chyba materiałów na kilka miesięcy, bo raczej wątpie, żęby to mi szybciej miało zejść, ucząc sie po pracy 3-4h codziennie( ͡° ͜ʖ ͡°)