Wpis z mikrobloga

Więcej fotek z mycia auta. Zeszło prawie 3h. Zastosowane środki:
1. Magifoam Pre Wash Snow Foam
2. Szampon Meguiars Gold Class
3. Quick Wax Meguiars Gold Class
4. TUGA Chemie - Alu-Teufel Spezial
5. Meguiar's Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner
6. Meguiars Endurance Tire Gel (brak na fotkach)
7. Meguiars Perfect Clarity Glass Cleaner

Rękawica Meguiars Lambswool Wash Mitt
Ręcznik do osuszania nie pamiętam już skąd
Pędzelek Valet Pro (nie polecam, idzie do felg bo i tak jego żywot będzie krótki)
Mikrofibra waflowa - polecam do szyb, super się nią czyści, zero smug (również te w domu, lustra etc).
Myjka Nilfisk + pianownica Autobrite

#cardetailing #autodetailing #detailing #uk #barnsley #lanzabarnsley
Lanza - Więcej fotek z mycia auta. Zeszło prawie 3h. Zastosowane środki:
1. Magifoam...

źródło: comment_Kqldd9ksuB08na7TkjnCW0MFBJfhLCIA.jpg

Pobierz
  • 21
@Lanza: Będziesz coś kładł na zimę? Mogłeś już coś wrzucić na niego jak miałeś wstępnie domytego, już powoli zbliża się czas na zabezpieczenie przed zimą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bramborr: Jakbym się zebrał żeby mu przejechać jeszcze dach i klapę bagażnika polerką to bym mu wrzucił Colli476 na pewno a tak to jakoś nie mam motywacji :) Jeśli nie spoleruje to pomyśle o tym przy kolejnym myciu :)
@Lanza: Haha, mam to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Latem robiłem szybki one step + wosk który jest już na wymarciu i widzę, że trzeba powtórzyć polerkę, ale mnie się nie chce ani woskować bez polerki ani polerować. Skończy się chyba na glince i wosku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stresS: Poprosze zdjęcie suche opony i opony po tygodniu :) Nie używam takiej chemii, bo różne efekty mogą być na felgach. Ale coż, niektórzy i tapicerki tym lecą :)
@Lanza: felga jest tylko umyta, a opona posmarowana, tutaj akurat stockmeierem, który utrzymuje się tak do tygodnia, wcześniej używaliśmy kenoteka i wypadał dużo słabiej