Wpis z mikrobloga

@Kempes: Ja tylko przypomnę, że w latach 90-ych pan Jarosław Kaczyński, zanim jeszcze sprzymierzył się z Radiem Maryja, tak o nim mówił:

Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. W Rosji panuje dziś bałagan, pewnych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze. [...] Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. [...] Problem
@Kempes:
komuniści i współpracownicy SB w PiS ☑
komuniści i współpracownicy SB w elektoracie PiS ☑
komuniści i współpracownicy SB w mediach sterowanych i powiązanych z PiSem ☑
komuniści i współpracownicy SB w rządzie tworzonym prze PiS ☑

ja #!$%@? XD ta gównopartia jest wszystkim tym na co zawsze pluła, podniesionym do potęgi n-tej i osranym nic niewartym sebopatriotyzmem.
Hej, wiecie że to artykuł z 2007r ? A autorem jest Dorota Kania (tak, ta sama o której myślicie) :) z tego co kojarze to p. Nowak zaprzecza tym doniesieniom i na tym się skończyło. Ale może ktoś bardziej doinformowany się wypowie.
@Elaviart: Gdyby było to pojedyncze działanie to wtedy bym się wahał. Jednak biorąc pod uwagę całokształt działań tej partii, a szczególnie pewnych ministrów jej rządu, każdy trzeźwo myślący człowiek wyzbywa się wątpliwości.
@Tajch: Co masz na myśli mówiąc o całokształcie działań tej partii? Zwiększanie obecności amerykańskich wojsk na naszym terytorium? Forsowanie spiskowych teorii na temat rosyjskiego zamachu w Smoleńsku? To są działania przez które trzeźwo myślący człowiek wyzbywa się wątpliwości? xD
Ja wiem, że w powszechnej świadomości świat jest czarno-biały i za rządem musi stać jakiś spisek potężnych, obcych stref wpływu, ale bądźmy poważni. Nawet jeśli pojedynczy ministrowie sympatyzują z Rosją, albo bliżej