Wpis z mikrobloga

23079,62-10,1=23069,52

50:28

Wracam do biegania.
W planie 45 minut na dychę do maja.
Od czasu, gdy robiłem "masę" ćwicząc rok temu na siłowni to jeden z lepszych czasów. Teraz schodzę do lepszej wagi ćwicząc 3x w tygodniu (5,10,7 km) i 3x w tygodniu siłowo na drążku i z użyciem własnej masy ciała.

Gdyńskie lasy są zajebiste do biegania

#bieganie #biegajzwykopem #gdynia
  • 10
@un7nown jak masz taką intensywność biegania w tygodniu spokojnie zdążysz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja przed planowanymi zawodami ustawiam sobie 2-3 czasy, w które celuję. Np. Złamanie 45:00, czas do 47:00 i do 50:00. Jeśli tego najlepszego się nie uda zrealizować, to się nie przejmuję, bo wiem że mniej optymistyczny wariant udało się zrobić. A nuż forma dnia, gorsze samopoczucie i już coś może być nie tak. Powodzenia!
@un7nown jak masz taką intensywność biegania w tygodniu spokojnie zdążysz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja przed planowanymi zawodami ustawiam sobie 2-3 czasy, w które celuję. Np. Złamanie 45:00, czas do 47:00 i do 50:00. Jeśli tego najlepszego się nie uda zrealizować, to się nie przejmuję, bo wiem że mniej optymistyczny wariant udało się zrobić. A nuż forma dnia, gorsze samopoczucie i już coś może być nie tak. Powodzenia!
@enron: 3k to wiem, pamiętam wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja dociągnę chyba do 2k. <45 na 10km już mam, z tym 1h30 na połówkę brakuje mi aż 5 minut, więc też mam co robić. z brzucha już zrzuciłem trochę, ale się rozleniwiłem i już dalej nie zrzuciłem nic ( ͡° ʖ̯ ͡°). zobaczymy jak nam się uda ( ͡° ͜ʖ
@tolstyy00: ja muszę też zrzucić, od dwóch lat orbituję w okolicach 80-82kg a przy 174cm to jest nadal jakieś 6kg za wysoko :) Tak łatwo było zrzucić pierwsze 17 kilo, a teraz... dupa blada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@enron: ja też fikołki mogę robić, bo wzrost podobny, jednak wagowo obecnie 73-74, ale najlepiej się czułem przy 68.
ale 17 kilo! paaaanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem ile kosztuje zrzucenie tylu kilogramów. a jeszcze to utrzymać i sobie nie odmawiać pizzy ( ͡° ͜ʖ ͡°). damy radę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tolstyy00: u mnie szybko te 17 poszło - jakieś 4-5 miesięcy ograniczania się w jedzeniu i 40 minut A6W z ciężarkami na nogach, nie opuściłem ani jednego dnia ćwiczeń (òóˇ)
Do tego wieczorami też ze 20-30 minut ćwiczeń, tym razem z hantlami.

A potem zacząłem biegać i przestałem chuść ( ͡° ͜ʖ ͡°)