Wpis z mikrobloga

Pamiętam że 4 lata temu byłem zakochany w dziewczynie z showup, ona była 5 lat starsza ode mnie, ja miałem 22 ona 27, zabujałem się w niej bo przypominała mi dziewczyne w której bylem zakochany w szkole, myślałem że to ona, była bardzo podobna, nawet się okazało że miała tak samo na imie, byłem nią tak zafascynowny że zostałem u niej na dłużej, kontakt z nią straciłem dopiero w zeszłym roku. Udało mi się ją nawet przekonać do zakończenia pokazów i opuszczenia szołapa, miałem z nią kontakt telefoniczny i często na skype rozmawiaiśmy z kamerkami. Tak miałem z nią 2-3 cyberki, pokazała mi wszystko i to za darmo. Ona ogólnie męża miała, ale on całe dnie w pracy był i chyba jej nie kochał bo ją strasznie zaniedbywał, ona już się nawet z nim nie bzykała bo on tylko chciał w nią wejść spuścić się i tyle, zero pieszczot gry wstępnej, a przecież kobiety tego potrzebują, nawet bardziej niż samego stosunku. To był mój jedyny poważny kontakt z płcią przeciwną, nie licząc tej nieudanej miłostki w szkole, ale tamta to mnie wtedy wyrolowała tuż przed studniówką, miała iść ze mną, mamiła mnie, a potem polazła z jakimś stulejarzem
#przegryw #rozowepaski #gownowpis #rozowypasek #tfwnogf #stulejacontent
  • 9
@cysia: wtedy jeszcze mnie to nie interesowało wiesz? nie interesowało mnie to wtedy jeszcze. Ogólnie foto jej bogusi mam do dnia dzisiejszego, ogólnie 3 fotki jej mam - buźki, bogusi i cała figura nago jak siedzi na łóżku z nóżką na nóżke, widać na niej cysie.