Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym zakazie handlu w niedzielę? Ludzie, którzy temu przyklaskują. Ostatnio rozmawialiśmy z babeczką po czterdziestce. Na wszystkie sensowne argumenty gospodarcze, ekonomiczne, społeczne i wolnościowe bezradna odpowiedziała w końcu "ale jak byłam w waszym wieku to też sklepy za komuny były zamknięte w niedziele i mi się to zwyczajnie podoba".

Inni nie są lepsi. Większość ludzi pracujących w handlu popierających ten projekt... myśli, że będzie miało dzięki temu dodatkowy dzień wolny xD serio. Oni są aż tak głupi.

"A co mnie obchodzą studenci, niech się za naukę biorą" - też usłyszałem kilka razy.

Jak w chlewie gównem obsranym. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazpisu #dobrazmiana
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

Ładowanie myszki za 400zl...
    #apple #pcmasterrace

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (111)

Gratulacje dla @ZespolmBanku. Znalazlem na chodniku portfel z ich karta z wszystkimi mozliwymi dokumentami lacznie z dow. rejestracyjnym, dzwonie do mbanku, a mila pani konsultant informuje, ze mbank ma to w dupie i nie chce nawet zadzwonic do klienta zeby mu podac moj nr telefonu. To jakies zarty?
    #mbank #bankowosc

odpowiedzi (171)