Gorące dyskusje ostatnie 12h

Słuchajcie no Miraski, temat VATowców widzę cały czas budzi zaciekawienie i sporo kontrowersji, więc potencjał na coś więcej jest. I teraz wpadałem na pewien pomysł - otóż mógłbym się postarać zorganizować prawdziwego eksperta w sprawach wyłudzeń VATu, z którym można by zrobić oficjalne AMA na #wykop Co sądzicie o tym pomyśle, byłoby zainteresowanie większej grupy Mirasków, czy nie bardzo? Jeśli zainteresowanie byłoby spore, to mógłbym poświęcić trochę swojego czasu i znajomości na namówienie takiej osoby do AMA, a #moderacja myślę, że by się zgodziła. Dajcie znać w komentarzach. #vatowcy #vat #podatki #prawo #ama pokaż całość

odpowiedzi (54)

#wroclaw #ukraina #zalesie
    Wstaje rano, wychodzę na uczelnie. Dostaję ulotkę i słyszę "proszu". Przychodzę do maka i zamawiam kawę: " a kawaju z mlekaju?". Między zajęciami podchodzi do mnie dziewczyna, widać lekko wstawiona: " ty mnie porataju papierosem".Idę do biedronki, szukam ulubionego jogurtu, idę do pracownicy, pytam się i słyszę " ja nie paniemaju".
    Idę na przystanek - " o reklama sieci telefonicznej, może opłaca się zmienić abonament". Niestety nic nie rozumiem, ponieważ reklama jest po ukraińsku: Я займаюсь сексом з собакою, коли він гівно
    Wsiadam do autobusu, wpycha się, listonosz z wózkiem na listy, coś tam mruczy, że przeprasza, zajmuje miejsce na 4 osoby i jedziemy. Wracam do domu, omijam ulotkarza, wchodzę do pokoju kładę się spać:
    - Kochanie miałem ciężki dzień
    - Ja Szasza ja żywotu tut od dzisiaju.
    pokaż całość

odpowiedzi (23)

Najcenniejsza lekcja, jaką wyniosłem z pracy w gastronomii.
    #gotujzwykopem

odpowiedzi (36)