Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dziewczyna 25 lat z własnym dzieckiem(lvl 6), mieszkaniem w stolicy i samochodem, podobno spełniająca się w pracy, ładna, samotna, chętna na piwniczaka. Waszym zdaniem hot or not? Ja jeszcze nigdy dziewczyny nie miałem a tu mi się przypadkiem trafiła taka sztuka, ale boję się tego dziecka xD doradźcie, brać się czy nie? #zwiazki #przegryw #tfwnogf

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  byłem mocno pojebanym dzieckiem
  Pamiętam, jak w wieku lat 7 czy 8 miałem na religii zadanie "narysuj co by usczczęśliwiło Pana Jezusa"
  to wiecie co narysowałem?

  Poncjusz Piłat leży martwy z zakrwawionym ryjem
  a obok stoi Jezus cały roześmiany i wesoły

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  Podzielę się pozytywną historią. Mój ojciec pracuje w zakładzie gdzie przyjmują cysterny z towarem. Z powodu pewnych problemów z towarem jeden z kierowców (Ukrainiec) stoi pod firmą od ponad tygodnia. Zostało mu przez to dość mało pieniędzy, siedzi sam w kabinie, od kilku miesięcy poza domem, jak to kierowca, wiadomo.

  Dzisiaj tata po niego pojechał i zaprosił go na herbatę (tzn. na obiad). Bardzo nie chciał jechać, bo skromny facet, nie chciał przeszkadzać, ale zgodził się przyjechać tylko na herbatę na chwilę. Zanim to nastąpiło uparł się że kupi ciasto (ojciec po polsku powiedział ekspedientce żeby ukroiła mniej bo gość i tak ma mało pieniędzy a chciał kupić kilo drogiego ciasta) bo "nie można jechać w gości z pustymi rękami". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  No ale ostatecznie przyjechał, zjedliśmy obiad, porozmawialiśmy (znamy rosyjski więc bez problemu) obejrzeliśmy skoki, zjedliśmy ciasto, wypiliśmy kawę. Bardzo sympatyczny i ułożony facet, po studiach ale jako kierowca zarabia 2x więcej niż w swoim zawodzie (i tak psie pieniądze).

  Jak odjeżdżał to tak nam dziękował że prawie się popłakał. Szkoda mi się go zrobiło, ale cieszę się że chociaż zjadł sobie domowy polski obiad i porozmawiał sobie z kimś. Może wyjedzie z kraju z trochę lepszymi wspomnieniami o Polsce czy Polakach.
  No i szanuje rodziców że tak zupełnie obcego człowieka zaprosili.

  #truestory #feels #ukraina #pracbaza #czujedobrzeczlowiek
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)