Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: Nie sądziłem, że Europę czeka jeszcze wojna religijna. Sekularyzm zdaje się odchodzić do przeszłości, co wcale mnie nie cieszy. Spoko jeżeli widzisz to inaczej ale my mamy coś takiego i wolniej zostaniemy skolonizowani w ramach narodzin Eurabii.
@anonimek123456:

Głos w tej sprawie zabrał także jezuita o. Grzegorz Kramer. "Chłopaki z Marszu Niepodległości wezmą sztandary, race, hasła o śmierci przeciwników i będą krzyczeć: "MY CHCEMY BOGA".

Chłopaki, to ja Wam mówię: BÓG CHCE WAS, Waszych serc nawróconych, Waszej miłości do nieprzyjaciół, Waszej wierności w codzienności, Waszego codziennego mozolnego świadectwa wypracowanego w cichości serca. Biorąc po raz kolejny Boga na sztandar, który jest przeciwko człowiekowi, zastanówcie się mocno czy nie
Widzę że ból dupy wielki leżaki maja. Nie chcesz nie idź na marsz i już nikt cię nie zmusza, a. Nie rozumiem dlaczego Lewactwo takie tolerancyjne dla wszystkiego oprócz chrześcijaństwa
Złego niewiele.


@BongoBong: To jest kwestia punktu widzenia. Z mojego dużo. Gdy na nich patrzę, rozumiem, jak sie czuje normalny muzułmanin gdy słyszy o kolejnej #!$%@?, która kogoś zamordowała z imieniem Allaha na ustach. Najlepsi byli pod Tearem Powszechny, gdy odmawiali różanic w przerwach między rzucaniem racami w kontrmanifestantów i bluzgami.