Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie #mirekszukazony

Zgłoszenie z formularza nr 10

Imię: Kasia

Wiek: 17

Miejscowość: Wrocław


Kim jestem

Mieszkam koło Wrocławia, aktualnie uczę się w liceum na profilu humanistycznym. Nie, nie lubię historii aż tak bardzo, żeby zdawać ten przedmiot na maturze.


Wygląd

160, farbowane blond włosy, niebieskie oczy, zbyt ambitne plany na życie. Ale to nie będzie wam potrzebne do poznania mnie, serio. Jak dalej chcecie dowiedzieć się dlaczego to zapraszam do dalszego czytania.


Zainteresowania

Lubię grać w gry, więc możemy sobie w coś poklikać, lubię książki, więc możemy sobie coś polecić, poza tym słucham muzyki i jest ona bardzo częścią mojego życia, dlatego fajnie jakbyś słuchał czegoś ambitniejszego niż klubowe electro, wieśniackie disco polo czy polskiego rapu typu Quebonafide. Dużo rozmawiam przez telefon, więc licz się z tym, że jeśli podasz mi swój numer telefonu to będę dzwonić bez powodu, ale temat ze mną zawsze się nawinie. A, i lubię jeździć pociągami do innych miast bez powodu. Kocham język rosyjski, ogólnie języki obce, ale rosyjski kocham taką inną, głębszą miłością. Rozgadana jestem.


Czego oczekuję?

Tak naprawdę to nie piszę tu, żeby poznać miłość swojego życia, ale po prostu poznać kogoś fajnego. Wiadomo, że może coś się zrobi z takiej znajomości, ale zobaczymy. Fajnie by było jakbyś miał poniżej 23 lat, bo dziwnie mi z dużą przepaścią pomiędzy wiekiem. Lubię patrzeć na słodkich chłopców z blond włosami, więc jeśli tak wyglądasz to możesz mi wysłać dużo swoich zdjęć.


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Podróż samochodem za miasto wieczorem, siedzenie na jakiejś łące, patrzenie w niebo i palenie papierosów. Jakieś luźne rozmowy.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Ślub nie, dzieci nie, używki zależy.


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem mogą kontaktować się na adres: akcjamirekszukazony@gmail.com

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #wroclaw
Pobierz nikablue - Ogłoszenie #mirekszukazony 

Zgłoszenie z formularza nr 10

 Imię: Kasi...
źródło: comment_MoUYIWz7xQbIbw05Qmewo7OCk3kJ2N72.jpg
  • 58