Wpis z mikrobloga

Jak wygrałem odszkodowanie od allegro a raczej firmy windykacyjnej xD

Jakos w te wakacje przełom lipca-sierpnia sprzedawałem na allegro jakies drobnostki,obiło mi sie o uszy że trzeba płacic prowizje. Na email mi nic nie przyszło to olałem sprawe. We wrzesniu przychodzi do mnie jakies pismo od prokuratury ze wczesto postepowanie jakies tam opisy kosztów sadowych itd xD Ja to w szoku bo nigdy nic nie ukradłem nikogo nie pobiłem ale czytam dalej patrze to Allegro i jakas tam spółka windykacyjna. Żądają zwrotu i tu uwaga 12.38 zł bo nie zaplaciłem poriwzji i jak nie spłace do 10 wrzesnia to czeka mnie jakimis komornik sprawa sadowa itd xD Pierwsza moja mysl „ja #!$%@?” xD nikt do mnie nie dzwonił email dostałem dzien pozniej ze próbuja sie ze mna skontaktowac od paru miesiecy mimo ze nic nie dostałem xDDD mysle sobie spoczi. Zapłace w piatek przelewem (jestem studenciakiem finansowym i i specjalnie musialem isc wplacac na konto 20zl bo hajsu nic nie mam) W pracy szef woła. Ty marichuana bo tu jakis komornik dzwoni mowi ze ty oszust złodziej i nakradłes miliony xD Odbieram koles drze morde ze w ogóle nie uregulowałem długu ze wbijaja mi na chate i takie tam. Wytlumaczylem spokojnie ze zapłace bo to tylko 12zł #!$%@? gosc mnie jakims kryminałem straszy ale sie rozłaczyłem. I tu uwaga wracam do domuxD Siorka mi mowi ze byli u nas na chacie,chcieli z niej dług sciagnac dzwonili tez do niej do pracy (nie wiem jakim cudem) mysle sobie o wy skirwysynyxD taki burdel o 12zł. Popytałem znajomych i doradzili mi abym to i ja ich pozwał za nekanie itd Bo jedno to sciaganie długu a drugie to wbijanie na chatexD dWonienie do pracodawcy i oczernianie mnie ze zlodziej jestemxD Omine wszelkie sprawy zwiazane z adwokatem itd. Sprawa skonczyła sie dzisiajxD Dostałem odszkodowanie 2.5k zł xDDD adwokat kazał mi ich olac przez caly miesiac bo w trakcie postepowania gowno zrobia. Dzisiaj zapłaciłem przelewem 13 złotychxD jestem 2.487 pln do przoduxD z własnej głupoty w sumie bo to ja zapomnialem o prowizji. To nie pasta xDDD to samo zyciexD dawno sie tak nie cieszyłem #allegro #januszebiznesu #gownowpis
  • 24
@Jelen_Szlachetny ale zapewne pismo skonstruowali tak aby wyglądało jak z prokuratury. Mi przychodzi zwykłym listem do skrzynki (żadne polecone) wezwanie do zapłaty. Dziś listonosz wrzucił kolejne do skrzynki i te na pierwszy rzut oka wygląda jak pismo z sądu. Straszenie paragrafami itd, pieczątki koloru ani to czerwone ani bordo, takie prawie brąz, narysowana jakaś baba z wagą w łapie i zamkniętymi oczami i mam 30 dni na zapłacenie tego albo ruszy maszyna