•  

  Dnia 15.10.2017r. Na rakowickiej 20 w Krakowie (koło #uek), zostawiłem rano samochód zaparkowany na miejscu dla niepełnosprawnych. Zostawiłem go tam ponieważ nie zauważyłem oznakowania. Około godziny 15tej, po przyjściu do samochodu zauważyłem za wycieraczką informację od straży miejskiej z treścią, że niedostosowałem się do znaku pionowego d18 oraz t29 poziomego oraz, że muszę się pojawić na komisariacie Straży Miejskiej w ciągu 3 dni roboczych. We wtorek zjawiłem się w siedzibie straży miejskiej w celu zidentyfikowania prowadzącego. Przyznałem się, że to ja. Później miałem przesłuchanie przez Panią Strażnik. W trakcie przesłuchania zarzucono mi, że nie zauważyłem oznakowania pionowego oraz poziomego tzn. Koperty oraz niebieskiego prostokąta. Z drugim oczywiście się nie zgodziłem. W następstwie Strażnik skonsultowała się ze swoim kolegą przez telefon, który mi dał to wezwanie. Po konsultacji przekonywała mnie, że te poziome oznakowanie jednak było. Dlatego przyjąłem mandat o następującej treści:
  Art 92 Niezastosowanie się do znaku D18 z T29 Miejsce zastrzeżone dla poj osoby niepełnosprawnej. Liczba punktów 5 kara 500zł.
  Przyjąłem ten mandat wierząc, że mają rację. Jednak po odebraniu mandatu udałem się w stronę tego miejsca parkingowego. Na miejscu zastałem kompletnie nie oznaczone miejsce bez jakiejkolwiek farby, żadnej lini, sam chodnik. Był jedynie znak d18 Postanowiłem zrobić zdjęcie tego miejsca aparatem wysokiej jakości. Jak widać zostałem celowo wprowadzony w błąd. Oznakowania poziomego nie było, więc miejsce dla niepełnosprawnych jest niekompletnie oznakowane. Twierdzę, że w takiej sytuacji kara jest nieuzasadniona, ponieważ w mandacie widnieje, że nie zastosowałem się do znaku t29 a jego tam nie było.
  Bardzo proszę mi pomóc, jestem studentem zoacznym, pracującym w tygodniu. Nie stać mnie na taki wydatek. Druga sprawa jest taka, że doszło do komfabulacji na co nie można sobie pozwolić, zwłaszcza, kiedy oczekuje się od takich organów uczciwości.
  #pomocy #stazmiejska #bezprawie #anulujmandat #yanosik #krakow #sad #wykroczenie

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Macie jakiś pomysł jak wytłumaczyć przełożonemu że nie mogę pracować?

  Nie mogę się go pozbyć, jak tylko wsiadam to leci do środka przede mną

  #pracbaza #smiesznekotki #

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!

  Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...

  Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie mowilem nic #rozowypasek bo chcialem ja zaskoczyc szybszym powrotem i prezetami z włoch, ale nie tego sie spodziewalem... Wrociłem po 23 taxi wchodze do domu cisza... Myślałem że może wyszła gdzieś z kolażankami. Dzwonie słysze jej telefon dzwoni z pokoju piętro wyżej. Wbiegłem na gore wchodze do sypialni a tam rozowa w objeciach zarzutki ktorej nie chce mi sie dalej pisac.

  #rozowepaski #truestory #pomocy #zalesie #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Okażmy wsparcie dla Chajzera i pokażmy mu, że pod tym wpisem nie będzie dużo plusów.

  Postaram się mu potem udowodnić jak ludzie bardzo go szanują i zaspamować skrzynkę mailową tym wpisem.

  #chajzer #polska #bekazpodludzi #tvn #gownowpis #przegryw

  odpowiedzi (14)