Wpis z mikrobloga

Byłem ostatnio w polsce, bo miał przyjechać do mnie kolega z Japonii, który nie zna za bardzo języka, a bardzo chciał zobaczyć dom Fryderyka Chopina.
No i że miałem zostać kilka dni w polsce, to poszedłem na jakąś siłownie i tak sobie ćwiczę, dźwigam te sztangi i podchodzi do mnie taki typowy seba-polak-narodowiec, wytatuowany cały. Coś tam zaczął mówić do mnie w tej swojej patologicznej wersji języka polskiego, ja mu tylko przytakiwałem, bo nie miałem zamiaru prowadzić z nim konwersacji.
Na tej siłowni w telewizji leciał jakiś reportarz o popkulturach jakie panują w aktualnej Japonii. seba tylko podnosił te ciężary i raczej go to nie interesowało, aż do chwili w której zaczęli mówić o anime i mandze. narodowiec coś tam zaczął chsząkać, jęczyć i #!$%@?ć pod nosem. W końcu mówi mi, że nienawidzi Azjatów i gdyby spotkał kogoś kto ogląda anime to by go zabił, potem zaczął wyzywać osoby homoseksualne, mówił, że manga to są bajeczki dla dzieci, a anime to coś tam coś. Ja sobie myślę tak? Czekaj narodowcu, jeszcze zobaczymy.
Następnego dnia przyszedłem na siłownię z tym kolegą z Japonii, na imię ma Saitama. Musicie wiedzieć, że Saitama nie wygląda jak przeciętny Azjata. Ma 185 cm wzrostu i trenował sztuki walki praktycznie od urodzenia. Ciało ma pięknie umięsnione, napięte. Żywy posąg po prostu. Jego sylwetkę można spokojnie porównywać z sylwetką figur Michała Anioła. No mówie wam, że gdybym był homo to bym go po prostu, a to już moja sprawa co bym z nim ;3
No i patrzymy siedzi ten narodowiec i przerzuca te ciężary, ale patrzymy nie jest sam. Przyszedł ze swoją dziewczyną (fajna dupa jak na 3d). Z początku nas nie widział bo wyciskał na klatę, więc podeszli do niego i ta jego dziewczyna zaczęła się patrzeć na Saitamę jakby jakiegoś boga zobaczyła. Od razu zrobiła się czerwona, ten polak też się cały zaczerwienił, a potem zbladł i mówi

heheh ale cienżki trening hehehe

Powiedziałem mu, że mój kolega chce teraz powyciskać trochę. Nic nie powiedział tylko zszedł z ławki i poszedł gdzieś usiąść w rogu, ale jego dziewczyna nie miała ochoty iść za nim. Saitama mówi mi, żebym jeszcze mu dołożył ciężaru, bo stwierdził, że ten seba to chyba jakąś rozgrzewkę robił. Dokładam 20 kg, a on do mnie mówi więcej, polka zaczęła się pocić. Dokładam 30 kg, a polce zrobiło się momentalnie mokro. seba zauważył, że polka przygląda się mojemu koledzę i zaczął ją wołać, a ona mówi mu że zaraz przyjdzie. Saitama się kładzie i podnosi to jak by ta sztanga nic nie ważyła. polka (fajna dupa jak na 3d jeszcze raz podkreślam) zaczęła się mnie o niego wypytywać, no to jej o nim opowiadam. seba widocznie się wkurzył bo podszedł do nas i mówi, że teraz jego kolej. Widocznie chciał popisać przed swoją dziewczyną, no i zaczyna podnosić.

Raz
Dwa
I jeb.
Widać się ten polak mocno przeliczył z tym ciężarem, bo jak ta sztanga mu nie upadnie na klatę, tylko było słychać taki dźwięk łamania gałęzi. Zaraz się ludzie zlecieli i mu tę sztange zdejmują, ten się nie rusza, pluje i dusi się krwią, od razu przyjechała karetka i go zabierają. My z Saitamą siedzimy i trochę śmiechamy się z tego co się właśnie wydarzyło.
A teraz najlepsze. Ta polka zamiast jechać z tym swoim to podeszła do nas i zaczyna zagadywać mówi, że to wcale nie był jej chłopak tylko taki hehe kolega. No i rozmawiamy tak, aż ta polka zapisała numer i dała go Saitamie.
Saitama mi potem opowiadał czego to z nią nie robił. Mówił, że najpierw zaczęli oglądać i naśladować sceny z popularnych hentai i że przy jednej pozycji ta polka prawie się udusiła dławiąc się jego sprzętem i takie tam.

Następnego dnia pojechaliśmy do Żelazowej Woli do domu Fryderyka Chopina, oraz na koncert muzyki klasycznej.

pic rel
#mangowpis
A.....h - Byłem ostatnio w polsce, bo miał przyjechać do mnie kolega z Japonii, który...

źródło: comment_wDqH4mnojP0C9B3TdRnHvKNve0mypVIh.jpg

Pobierz
  • 6