Wpis z mikrobloga

Wystawi mi ktoś jeden port na zewnętrznym ipv4/6 z maszyny wirtualnej (mała dystrybucja #linux albo #freebsd), abym mógł sobie po ssh tunelować między urządzeniami?
Nie oczekuję cudów, po za 10Mb/s i w miarę stabilnym pingiem (tak aby pulpit zdalny nie denerwował) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam kasy na fachowego VPSa i tym podobne cuda (gdyż i tak nie będę ich potrzebował), wszystko wolę mieć u siebie.
#siecikomputerowe #pytaniedoeksperta #serwery #serwerownia
  • 37
@JohnD0e: Cena to jedno, ale brak konta w banku to drugie, chyba że na SMSa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Maszyna wirtualna na jednym rdzeniu i 256mb wystarczy, bo zadanie ma być tylko jedno, możesz dać dobrego firewalla, aby za bardzo nie wyjechało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@majsterV2: Cóż, chętnie bym pomógł, ale chwilowo nie mam serwera z VMkami (awaria dysku). Jak nic się nie znajdzie, to się dogadamy o ile nie chcesz torrentów czy innych nielegalnych rzeczy przysyłać
@JohnD0e: Trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EpicSilence: Bo jeszcze lvl techbaza, a swoimi danymi wolę nie fruwać po internecie do byle bzdetów, zwłaszcza że nie mam zaufania do tego, co się #!$%@? w ich bazach danych XD
@fervi: Postaw na pendrive, ale najpierw obczaję z tym mirk.us ( ͡° ͜ʖ ͡°)