Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gamling: Pierwszy raz mieli w 1991 - "Tula", modelka, też po zmianie płci. @Lavie: Złego? Nic. Ale to kompluje znacznie sytuację.
Bo trzeba pamiętać że w USA kwestie płci są rozumiane zgoła inaczej niż w Europie.
Tam płeć to (w niektórych społecznościach) forma ekspresji osobowości, a nie kwestia biologiczna, czy psychiczna.

Więc nieco trudniej będzie określić co powinien a czego nie powinien pokazywać playboy.
Nagą kobietę? Nagą osobę identyfikującą się
@Gamling: Playboy od dawna ma problemy jeśli chodzi o sprzedaż i identyfikację marki.
@graf_zero: Komplikowanie może i tak, ale o tym można mówić wtedy kiedy Playboy jasno się określi. Póki co szukają na siebie pomysłu w nowym świecie.
Playboy obejmuje właściwie wszystko co związane z męską heteroseksualnością i światem heteroseksualnym. Naprawdę nie zastanawia was takie posunięcie dokładnie dni po śmierci Hefa? Wpychanie swojej "tolerancyjnej" i jedynie słusznej wersji świata do magazynu z gołymi babkami, zachodnie lewactwo w całej swej okazałości.
Serio myślicie, że jakikolwiek hetero będzie chciał oglądać męskie tyłki w imię równośći? Upadek marki.
@krabozwierz: you dont say. heheszki brachu
@Gamling:
Ok mam dane
Ines Rau
Operacja w wieku lat 16, pewnie blockery wcześniej.
Przez 6 lat kariery jako modelka ukrywała, skutecznie, swoja płeć z urodzenia.
Nie muszę chyba wspominać, ze nikt sie nie kapnal. Miała też inna sesje rozbierana, nie wiem czy przed czy po tym. Niemniej wygooglujcie sobie jej zdjecia czy głos. Gdyby wam ktoś na twarz nie walnął faktów to byłaby to dla was zwykła kobieta.

Nie wiem
@Gamling: Myślę, że jeżeli heteroseksualnemu mężczyźnie podoba się bardzo dobrze zrobiony trans, posiadający już "jedyne słuszne" narządy rozrodcze, to nie ma w tym nic dziwnego. Są cycki? Jest pupa? To jest już tak spreparowane ciało męskie, że po pierwotnej płci zostały już jedynie chromosomy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@graf_zero: Tylko niewielka grupka w Ameryce ma takie podejście do płci. Nic dziwnego, kiedy osiemdziesiąt różnych genderów tworzy