Wpis z mikrobloga

Motomirki, pijcie ze mną kompot, egzamin zdany! :) nie wiem z czego to wynikało, ale całkowicie inna jazda niż na kursie, niby wielkiego stresu nie było, a coś paraliżowało. Wszystkie slalomy na placu kursowym z zamkniętymi oczami, szybki ze średnią 36-37 km/h a tutaj ledwo 31 wyszło. No ale to nieważne, bo zdane ( ͡º ͜ʖ͡º)
W tym roku już nie pojeżdżę więc poważnie rozglądam się za moto na przyszły sezon. Byłem zdecydowany na CB650F 2017 ale zobaczyłem Kawasaki z650 Performance i strasznie mi się spodobał. Macie jakieś porównanie do obydwu? A może coś całkiem innego?
Jestem dość wysoki i ze 100kg ważę, więc MT07 odpada. Szukam nakeda albo sporta, ale bliżej mi do golasa.
Budżet w okolicach 35k za nowy.
#motocykle #motomirko #honda #kawasaki
  • 10
@ufasteu: różnica nawet w stopniu zalania motocykla może być wyczuwalna ale u mnie głównie za dużo sprzęgła. Następnym razie Mireczku będzie dobrze!;)
Ja przekopiuję z innego wątku:

Już na okrążeniu rozgrzewkowym wiedziałem, że będą problemy. Motocykl był obniżony w stosunku do tego z mojej szkoły jazdy i miał zawieszenie skręcone na najmiększe. Nie skręcał tak fajnie łatwo jak ten na którym się uczyłem tylko strasznie nurkował. Takie samo wrażenie miałem jak na mojej 125 ktoś upuścił wiatru z przedniego koła. Musiałem walczyć z kierownicą w wolnym slalomie i brakło mi miejsca do ostatniej bramki
@lozik: po pierwsze gratulacje! :) a po drugie - skoro mt07 odpada z racji Twojego wzrostu i wagi to przykro mi, ale tego zeta też będziesz musiał odpuścić, bo jest podobny gabarytami i kilka koni słabszy. aczkolwiek czy 68 koni to mało? do czerpania przyjemności z normalnej jazdy to przecież wystarczy. co do hondy jest zdecydowanie mocniejsza, ma 91 koni. tutaj masz link do stronki, na której przynajmniej poglądowo możesz zobaczyć
@chromato: Oglądałem już CB650 i bardzo pasowała mi rozmiarami i masą. Nie mogłem jednak wziąć jej na testy przez brak prawka, ale na pewno to zrobię jak tylko odbiorę nowe :)
W zestawie z wydechem Arrow, który mieli w salonie brzmiała bardzo dobrze