Wpis z mikrobloga

@plutokomuna: Gry w wersji cyfrowej miały byc tańsze, a co sie obecnie dzieje? Preordery i early access po 200zł... chore. A ludzie napędzają ten rynek, bo skoro jest popyt to czemu mialiby obniżyć cenę. Tak jak PUBG - od początku ta sama wysoka cena bo jest popyt na nią więc po co robić promocje.
@Nienagrani_PL Ale ja kupuje gry, mam na steamie kilkanascie gier ale sa to gry multi i glownie tytuly ktore sa warte swojej ceny. Nie powiesz mi ze Elex, Mass Efect Andromeda czy wiele innych to gry warte swojej ceny. Sa fajne ale nie warte tej ceny. I co w wypadku gdy chce zagrac a cena jest nieadekwatna?
@I_Will_Never_Forget: Za kilka miesięcy będzie za 5 dyszek i się wtedy kupi. Nie widzę wielkiego problemu. Jak chcesz zagrać a cena jest nieadekwatna to czekasz aż stanieje. Jak nie tanieje to nie grasz. Proste. Nie wiem dlaczego musisz koniecznie grać w dniu premiery. Andromeda taniała jak #!$%@?, teraz jest nawet w origin access, za 15 zeta możesz ograć w miesiąc spokojnie. Jest teraz taki ogrom gier, że nie ma nawet czasu