Wpis z mikrobloga

W pesa gram od zawsze. I moim zdaniem najnowsza wersja to jest #!$%@? dno. Dawno tak niegrywalnej części nie było.
Przez #!$%@?ą zmianę zawodników podczas defensywy nie da się kompletnie bronić. Zawsze to było źle zrobione, w tej wersji osiągnęli #!$%@? szczyt. Brak w tym jakiekolwiek logiki. Zamiast zmienić się na tego który jest najbliżej piłki to mi #!$%@? zmienia na ostatniego obrońcę. Muszę szukać #!$%@? i wciskać ten #!$%@? przycisk milion razy. O zmianie na napastnika albo zawodnika który goni akcje nie ma mowy.

W ogóle gra w obronie jest nie logiczna i nie da się grać w niej przemyślanie. #!$%@? chaos. Każde wejście ciałem kończy się faulem, a niekiedy wslizg który łamie nogi w ogóle jest niezauważony. I tu płynnie przechodzę do sedziowania o którym szkoda gadać.

Poziom "komputera" jest niewyrównoważony. W ataku można strzelić kilka bramek, sposób to mozolne konstruowanie akcji. A w obronie na najwyższym poziomie nie masz na nic szans. Mam wrażenie że na mój ruch komputer reaguje automatycznie, ja ide wslizgiem i przycisniecie kwadratu nie wywołuje jedynie wslizgu ale też przeciwny ruch komputera.

Oj szkoda gadać.
A najgorsze jest to że jutro znów ja włączę i znów będę kopał padem po mieszkaniu az go #!$%@? i nie będę miał na czym grać.


#pes2018
  • 3
@jestem_legenda: Przełączasz piłkarzy l1/rb zamiast prawym analogiem? XDDD

@vvertoi: Fifa zarówno w tym jak i ubiegłym roku jest wręcz banalna w porównaniu do pesa. W kopance od ea naciśniesz podanie będąc byle jak ustawionym a i tak piłka dojdzie do kolegi z drużyny.
@josedra52 różnie. Jeśli mam wolny palec to prawym analogiem, ale nie zawsze jest taka możliwość. A po drugie w jednej linii też czasem jest kilku i też trzeba analog wciskać kilka razy.

Nie broń na siłę tej gry.