Gorące dyskusje ostatnie 12h

TL;DR: W końcu straciłem dziewictwo!
    Spotykam się z dziewczyną już 4 miesiące, ostatnio zaprosiła mnie na weekend.
    Wiedziałem, że to będzie TEN dzień, ja jebix to będzie epickie.
    Tak w skrócie: po godzinie 22:00 zaczęliśmy się zabawiać, po 10 minutach powiedziała mi, że boli ją głowa i woli iść spać. Pomyślałem "Co Kurwa?!" Rozczarowany poszedłem do łazienki przed snem, idąc do toalety spotkałem jej starego który wciąż oglądał telewizje, nasze oczy się spotkały, cóż mogę powiedzieć? jej ojciec nie miał bólu głowy...
    #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

Około 3 lata pracowałem jako programista. W pewnym momencie kariery nastąpiło przetasowanie kierownictwa i w życie weszły nowe zasady, a konkretnie rezygnacja z tradycyjnego 8h trybu pracy.
    Wiadomo jak wtedy się pracuje. Kawa, wykop, sranie, YT, sranie, wykop. Godz. 16:00 i zabierasz się za pierwsze taski ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nowy kiero uradził że rano na każdego będzie czekała lista tasków i jeśli je zrobisz wczesniej to możesz spierdalać na chatę. Póżniej przerodzilo się to w taski tygodniowe. Jeden ziomek nawet w weekend wpadał do roboty na 2-4h opierdalał większość roboty i od środy miał już fajrant ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety Janusz zauważył że jego parobki programistycznie mają większą moc przerobową więc tasków zaczynało być tyle że nawet jebiąc non stop 8h dziennie 5dni w tyg tego nie przerobisz XDD Skonczyło się tak że każdy zaczał miec to w dupie i wrocilismy do zwykłego trybu 8h.
    POLSKA SZKOŁA BIZNESU
    #przemyslenia #antykapitalizm #kapitalizm #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

• odpowiedzi (13)