Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki właśnie wróciłam z 2 tygodniowego pół-zawodowego wyjazdu do Hiszpanii gdzie miałam okazje porozmawiać z kilkoma Hiszpanami, ale tez Włochami i Grekami na tematy formalne jak i tez mniej... No i niestety z ostatniej dyskusji bo kilku kieliszkach wina wyszło bardzo nieciekawe zdanie mężczyzn z zagranicy na temat Polek. W skrócie: "Polish girls are sluts.." (slut- panna lekkich obyczajów chociaż bardziej to słowo oznacza "dziwka") Taka właśnie opinie o nas maja Panowie z południowych krajów. Ba, dowiedziałam się nawet że wielu z nich, po zakończeniu sezonu turystycznego wybiera się z kumplami do Polski właśnie na "gwarantowane bzykanko". Byłam mocno zniesmaczona. Ponoć na jeden tygodniowy wyjazd można łatwo zaliczyć 5 dziewczyn a nogi same im się otwierają jak widza południowe rysy twarzy i łamany angielski.. Laski serio?? Gdzie te nasze wartości katolickie z których również słyniemy? Cyt: "Polish girls are pretty, well eductated, catholic sluts". Dla kontrastu przedstawiono mi Greczynki, z którymi możesz bić pianę godzinami a i tak nic nie zdziałasz jeśli nie jesteś Grekiem. Hiszpanki ponoć podobnie, a Włoszki to w ogóle damy i księżniczki z ciętym językiem. Powchodzilam sobie później na kilka randomowych stronek i rzeczywiście... większość wpisów opisuje nas jako łatwe i puszczalskie a Polska jest polecana jako miejsce wypadów na fajne darmowe bzykanie. Było mi normalnie wstyd. Szanujcie się dziewczyny i przestańcie łudzić ze ten czy tamten przystojny Italiano to miłość waszego życia, zdarza się owszem ale 80% ma jasno wyrobione zdanie na nasz temat i liczy tylko na jedno!! A najgorsze ze ponoć zgrywamy takie dobre i ogarnięte a po 2 drinkach lecimy bez trzymanki.. Wstyd mi normalnie było. #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tfwnbf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: No i? Każdy sobie rzepkę skrobie - bądź inna, a nie sie martwisz co myślą o reszcie Polek. Poza tym, zazwyczaj 'well educated' to kobiety, które stawiają na prace, a nie związki, więc również szukają niezobowiazującego bzykanka raz na jakiś czas, a nie ze ruchają sie non stop, a wiadomo, że lepiej isc do łóżka z kimś, kogo nigdy więcej nie spotkasz niż z kimś, kogo potem będziesz widywać w
@AnonimoweMirkoWyznania: Sporo w tym prawdy. Mam znajomego Włocha. Siedzi w Polsce na kontrakcie i się cieszy jak dziecko. Co tydzień nową laskę wyrywa i nie ma zamiaru się stąd wyprowadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorzej jest jeszcze w Czechach. Tam akurat bywałem ze względu na obowiązki zawodowe. W Czechach wyrwie każdy, nawet parszywy z mordy. Laski same chcą nogi rozłożyć albo klękać przed rozporkiem. W UK podobnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak pojedziesz do konserwatywnego kraju, gdzie będziesz tym egzotycznym białym facetem odczujesz to podobnie ;)

Przez pryzmat swoich doświadczeń nie ocenię całego kraju i wszystkich kobiet w nim mieszkających, jednak...
Z tego co ja poznałam, podczas pobytu zagranicą, Hiszpanki o Włoszki to one się zachwycały nad każdym wysokim, białym i niebiesko lub zielonookom faecetem, były dosyć ordynarne i jeżeli któryś podszedł odpowiednio pewnie do nich to chętnie przystawały na układ
Wstyd mi normalnie było


@AnonimoweMirkoWyznania: ale ej. W Polsce zyje kilkadziesiat milionow osob.
To, ze jakis % dziewczyn leci na obcokrajowcow, nie znaczy, ze wszystkie.

#!$%@? juz od tego, ze te Wloszki i Greczynki sa takie cnotliwe, bo dla nch Wloch to taka sama atrakcja jak dla wspomnianych Polek - Polak.
@Thalassa: no pracuja - ale pracuja te, ktore widac. A widac najczesciej te gorsze przypadki. Plus druga rzecz -
@Thalassa: no bo to jest egzotyka.
W sensie - obcosci, nowosci, czegos innego, mozna to i tak nazywac, bo w sumie "egzotyka" faktycznie bardziej moze kojarzyc sie z Latynosami, Afrykanami itd.
@agaja: nie zmienia to faktu ze autorka wpisu ma dużo racji. Polskie dziewczyny maja opinie łatwych. I nie ważne ze pośród milionów kobiet w tym kraju takie zachowanie to jakiś % a reszta to normalne. Tak o nas sądzą i tyle.