Wpis z mikrobloga

@reflex1: może jakiemu frankowiczowi się poszczęści i dołączy do zaszczytnego grona 5% widzących kiedykolwiek walutę w której zaciągneli kredyt ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

O ile banknot jest ładny, to - jak większość nowszych - budzi u mnie mieszane uczucia. Wszystko przez ''konstelacyjne'' zabezpieczenie

https://www.bankier.pl/wiadomosc/O-tym-zabezpieczeniu-banknotu-milcza-banki-centralne-7509292.html

Punkt wspólny większości banknotów- w tym najnowszych serii
@reflex1: strasznie rasistowski ten banknot... dlaczego? Nie wiem ale z drugiej strony dlaczego nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Poza tym widać na nim krzyż ....uuuułłłłł ja tu widzę obrazę uczuć religijnych muzułmanów!
@reflex1: Moim celem jest zebranie banknotów ze wszystkich krajów, aktualnie moja kolekcja jest już w 1/3 pełna. Oczywiście takim banknotem bym nie pogardził bo akurat nie posiadam nic ze Szwajcarii ( ͡º ͜ʖ͡º). Mogę wysłać zdjęcia jak coś
@obserwator_2: Jesteś w puli potencjalnych wygranych.
@dumelosw: Jest, ale jest strasznie problematyczne w użyciu. Małe sklepy nie przyjmują, a sieciowki wydają do 100 i później trzeba czekać na kierownika zmiany, który sprawdza banknot. Oczywiście nowej serii jeszcze nie ma, wyjdzie jako ostatni.