Wpis z mikrobloga

@kamien23: uwielbiam to fapanie do logiki. Czym jest logika? Logika jest zestawem operacji, które wykonuje się na zmiennych logicznych, które generujemy poprzez aksjomaty. A jak generujemy aksjomaty? W oparciu o nauki szczegółowe. Wszyscy, którzy mówią że hehe lewaku nie ogarniasz logiki zazwyczaj to debile którzy nie mają pojęcia dlaczego coś jest prawdą, a swoje niedoinformowane wnioski opierają o swoje błędne założenia. No ale lewaki zawsze się mylą, to aksjomat parówkowoteoretyczny, Korwin
@kamien23: Nie, wyśmiewam jego głupotę publikując go samemu w lustrzanym odbiciu. Ja wiem, że ciężko przełknąć gdy ktoś ci wytyka ignorancję, ale nie zachowuj się jakby ktoś #!$%@?ł twoje magnum opus, podczas gdy twój własny mem prezentuje poziom kanalizacji. I nie dopisuj sobie w moim wpisie filozofii jakbym był Duchampem, to po prostu lustro pokazane hipokrycie, jak bazyliszkowi :) mam tylko nadzieję, że zamiast skamienieć zmądrzejesz i przestaniesz tak nisko atakować
@BDLK_IMPRTR: nawet tagi musisz kraść...mistrz intelektu i logiki.

ktoś #!$%@?ł twoje magnum opus...twój własny mem prezentuje poziom kanalizacji

na ale ty je #!$%@? i sam nie wiesz dlaczego...bo jest zły? bo jest dobry? Jak jest zły to po co się zniżasz, jak jest dobry to kradniesz dobry stuff... zdecyduj się
Nie muszę cię orać ty sam to robisz. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przejrzałem się w tym
@kamien23: Zapoznaj się moje drogie dziecko (poziom dyskusji wskazuje twój poziom rozwoju intelektualnego) z terminem "fair use commentary" i przestań płakusiać, że ktoś twojego mema w którego włożyłeś tyyyyyyyle pracy #!$%@?ł. Wyśmiałem fakt, że sam jesteś tym co wyśmiewasz, to że nie potrafisz tego zrozumieć pozostawię bez komentarza. :)
Co do tej twojej logiki to komentarzami tylko udowadniasz moją tezę.
Co do tagów, nie mam pewności, czy wiesz do czego owe
@BDLK_IMPRTR: ale ja ci nie zabraniam kopiować cudzej pracy. Wyśmiewam twój brak kreatywności. Nawet jak mi odpowiadasz kopiujesz te same tagi bo ci glowa się przegrzewa kiedy masz coś samemu wymyślić. wisienką na torcie jest że nawet tego nie rozumiesz ( ͡ ͜ʖ ͡)
#bekazlewactwa
@kamien23: Wisienką na torcie jest fakt, że moja praca i hobby są niemalże synonimami kreatywności i zarzucanie mi jej braku, to jak mówienie programiście że nie potrafi obsługiwać komputera. :)