Wpis z mikrobloga

@viejra: Jak dla mnie już jakiś czas temu powinni zrobić coś na zasadzie amnestii dla wszystkich, po czym powiedzieć kategorycznie że od tego czasu jak ktoś czituje to ma bana na twarz dożywotniego i eloszka

valve dogadać się jeszcze z organizacjami ze w kontrakcie musza byc jakies zapiski o placeniu kary gdy ktos z druzyny zostanie przylapany na czitowaniu i by sie odechcialo kazdemu
@viejra: ten cały Vac to też trochę gówno. Dostajesz bana bez możliwości odwołania, a jak wiadomo nie ma systemów niedoskonałych, i na 100% jest jakiś ułamek osób z vac`em nigdy nie haxowało
@Delfin17: z tego co valve mówiło (procent odwołań i rozpatrzeń pozytywnych) to prawie nikt nie jest oznaczany nieprawidłowo. Odwołania zwykle kończą się brakiem dowodów na swoją obronę i ściemnianiem, że kolega grał. Na AMA na reddicie kiedys było.

Jasne, ze VAC nie wykrywa najnowszych cheatów, ale jak już złapie sygnaturę to się nie ukryje nikt kto aktywnie używa na valvowych serwerach.
@iAmTS:
Cytat ze strony steam

Blokady VAC są trwałe, nie podlegają dyskusji, a Pomoc techniczna Steam nie może ich zdjąć.

Jeżeli blokada VAC została nałożona nieprawidłowo, zostanie zdjęta automatycznie.

Czyli wszystko automatiko, nie wiem gdzie słyszałeś o odwołaniach od Vac`a
@Delfin17: stąd, ze na ama mówili, że były przypadki kontaktu z supportem i zdjęcia tego bana.

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/2cm34j/yes_false_vac_bans_do_happen_my_ban_was_lifted/

Nie wiem czy zawsze mieli w info, że nie robią tego z poziomu supportu, ale są wyjątki.

A co skuteczności VAC to w csie jest bardzo dobry, bo nie ma żadnego powodu do tego, żeby modyfikować pamięć w trakcie gry itp. Wiem, że kiedyś rozdawali bany np. na MW II za mody i różne
@Delfin17: vac raczej jest ok, ale gorzej z tzw overwatch banem, ja np nie haxuje, a smurf konto moje dostalo OW bana ;) dodam, że jakiś mega dobry pro to nie jestem( ͡º ͜ʖ͡º), a te potwierdzone czyli np ban Scream'a, to zdjęty bo jest pro playerem, reszta zwyklych graczy, ktorzy graja od wielu wielu lat for fun tez dostaje takie bany i nic nie mogą