Wpis z mikrobloga

Hej #motomirko, przelatałem dwa sezony na małym fazerku z 2000 i z racji tego, że przez te dwa lata nakulałem nim więcej chyba niż przejechał w całym poprzednim życiu (kursowałem jak Polski Bus na trasie Poznań - Kraków) zaczyna się sypać.
Jako, że poleciliście mi fazerka na pierwsze moto i dobrze poradziliście to pytanie brzmi co na następny #motocykle?
Co wiem, po dwóch sezonach i 50kkm?
- #!$%@? mnie nie kręci, ale chciałbym, żeby na 6 biegu leciał koło 150kmph, a przy tym silnik nie wył jak nieboskie stworzenie
- W fazerku spodobała mi się ta granica w okolicy 6rpm - poniżej spokojna jazda 110kmph, powyżej dzieją się cuda, a w silniku załącza się turbo
- Do offu mam inny pojazd
- Im większy zasięg tym lepiej
- Chciałbym wytrzymać w siodle od tankowania do tankowania
- Chciałbym, żeby plecak też wytrzymał od tankowania do tankowania, bez wiercenia się
- Mam około 170cm
Oczy uciekają gdzieś w stronę dużego Versysa i mieści on się w granicy 20k PLN.
  • 16
@sierzchula: spoko, ale golas w trasie? a ja nadal mam zamiar konkurować z PKP i PKS na trasie Kraków - Poznań, a jest opcja, że od przyszłego sezonu otworzę stałe połączenie Kraków - Wiedeń
@urwis69: Dziękuję za potwierdzenie mojego planu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krabozwierz: FJR mi się podoba. Bardzo.
@Stitch: Jesteś nieobiektywny. Na miejscu Ani, zastanowiłbym się co kochasz bardziej trzy kamertony czy
@klawiszowy dlaczego jestem nieobiektywny? przeciez nie mam żadnego z wymienionych motocykli.

mam po prostu cholernie duze doświadczenie z różnymi motocyklami i mówię jak jest :)
@Stitch: To sorry ;) pomyliłem Cię z kimś innym.

Co do dużej frezarki, myślałem o niej kiedyś. Teraz sam nie wiem, bo z jednej strony faktycznie to jeden z rozsądniejszych wyborów. Z drugiej chciałbym spróbować czegoś innego niż Fazer, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam dużego doświadczenia w jednoślady. I w sumie więcej niż 100km zrobiłem tylko Fazerem i Scramblerem.