Wpis z mikrobloga

to gra twórców Gothica, powtarzam g o t h i c a, jak śmiesz obrażać grę twórców takiego klasyka? bo co? bo grafika #!$%@?? bo animacje #!$%@?? bo świat i sam pomysł na niego #!$%@?? bo fabuła #!$%@?? bo walka #!$%@?? TO TWÓRCY G O T H I C A, KAŻDA ICH GRA JEST NAJLEPSZA

ja #!$%@?, jak czytam tych zidiociałych fanatyków tej marki, którzy dorabiają sobie jakieś #!$%@? ideologie, to po prostu nie mogę, przecież oni broniliby nawet najwieksze gowno i przekonywali normalnych ludzi, że to bardzo dobra gra

bardzo lubię G1-G2 (pewnie sentyment), za dzieciaka żadną grą się tak nie jarałem, ale jak czytam takie bzdury to odczucie żenady przekracza wszelkie granice.

hejt jest oczywiscie skierowany wyłącznie w stronę tych bezmózgów, a nie w stronę normalnych graczy tej średniej (nie jest ani zajebista ani #!$%@?, chociaż aktualnie bliżej jej do tej 2 strony, ale może po patchach będzie trochę lepiej) gry.

#elex #gothic #rpg #gry
  • 47
  • 10
@malodobry no tak to wygląda, animacje jeszcze można by wybaczyć, ale te walki wyglądają słabiej, niż w Risenach. Poziom trudności też jest zdecydowanie za wysoki - oglądałem gameplaye, gość na początku gry nic nie zabierał mobom i czekał aż towarzysz je zabije. To i ten pomieszany świat strasznie mnie zniechęca, ale kiedyś może pogram w jakiegoś pirata, w ten czas wyjdzie trochę patchy i może co nieco poprawią. ( ͡° ͜
  • 0
@FedoraTyrone no tak z dupy napisałem, to była tylko parodia tych fanatyków, świata to ja nie widziałem nawet w 1%, a samego uniwersum nie będę komentował, bo kogo to interesuje jak to tylko kwestia gustu i każdy ma własną opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to gra twórców Gothica, powtarzam g o t h i c a, jak śmiesz obrażać grę twórców takiego klasyka? bo co? bo grafika #!$%@?? bo animacje #!$%@?? bo świat i sam pomysł na niego #!$%@?? bo fabuła #!$%@?? bo walka #!$%@?? TO TWÓRCY G O T H I C A, KAŻDA ICH GRA JEST NAJLEPSZA


@patrykw96: Gdzie masz takie wpisy? I skąd wiesz, że fabuła jest słaba? Grałeś? Poczytaj sobie wpisy
to gra twórców Gothica, powtarzam g o t h i c a,


@patrykw96: no z tego co wiem (czyli o ile dobrze pamiętam z filmów arhn.eu o Gothicu), to osoby, które stworzyły pierwszego Gothica nie brały udziału w tworzeniu żadnej z kolejnych odsłon. Mówię tu o faktycznych twórcach, czyli tych co stworzyli świat, koncepcję rozgrywki itp., a nie o "robotnikach" (programistach, grafikach itp.).
Poziom trudności też jest zdecydowanie za wysoki - oglądałem gameplaye, gość na początku gry nic nie zabierał mobom i czekał aż towarzysz je zabije.

@patrykw96: Ustaw grę na najwyższy możliwy poziom trudności i narzekaj że jest trudna.

średniej (nie jest ani zajebista ani #!$%@?, chociaż aktualnie bliżej jej do tej 2 strony, ale może po patchach będzie trochę lepiej) gry.

Gratuluję oceny gry w którą się nawet nie grało tylko na
@patrykw96 Oceniając osobiście po 12 godzinach gry. Dla mnie gra się ciekawie, jest dość wciągająca i odpowiednio trudna by była dla mnie wyzwaniem. Jest sporo odwołań do Gothica. Przykład: bandyta który jest przetrzymywany w latarni przez kanibali nazywa się Jack. Przypadek? Nie sądzę :p dodatkowo powiem, że początek fabuły ma sens tylko trzeba w tą grę pograć, nasłuchać się dialogów a nie oglądać #!$%@? gamepleye :-)
albo wrażenia Vince'a (twórcy genialnego Age of Decadence) to będziesz miał trochę lepsze pojęcie


@Bethesda_sucks: Nie będę się odnosił do tego, czy gra jest dobra, czy nie, ale serio bierzesz opinię jakiegoś developera z branży jako wyznacznik? Przecież takie teksty mają tyle samo wartości, co notki prasowe wypuszczone przez autorów danej gry. Żaden normalny twórca nie będzie otwarcie krytykował konkurencji, bo czymś takim sam naraża się na niepotrzebne ataki i krytykę.