Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki kumpel ma problem xD Ma 23 lata i jest chyba jakiś niespełniony, ale chcę mu pomóc, bo się chłop załamał. Wszedł na omegle (taki chat z kamerkami) i tam pisał z jakąś rzekomo piętnastolatką. W kończu zaczął ją namawiać na pokazanie swojej muszli (nie mówię tu o klozetowej). Zaczął pisać jak bardzo go podnieca i co by z nią zrobił. Palił też przy tym trawkę i pytał się jej czy ona wie co to takiego. Prosił ją o rozbieranie aż w końcu se sam strzepał xD I teraz zaczyna się prawdziwa akcja. Ten debil podał swojego facebooka i ta babka (rzekomo) nagle pokazała mu, że jest zwykłym filmikiem, a nie prawdziwa. Zaczęła wymieniać wszystkich jego znajomych na fb i wszystkie grupy do któych należy i zaczęła zadawać mu pytania czy często tak namawia nieletnie do takich rzeczy. Najgorsze jest to, że ma dostęp do wszystkiego, co ma na fejsie (nie wiem w sumie jakim cudem, bo on ma prywatny profil). On się teraz strasznie sra i nie wie co ma zrobić. Ten ktoś pisze do niego na fb i póki co pyta się "co tam u ciebie?", W dodatku kumpel opisywał mu o przygodach ze swoją byłą dziewczyną, też nieletnia, 15 lat chyba miała i pisał "nieznajomemu" z omegle o stosunkach i przeżyciach z nią. Podobno na kamerce widać było jego twarz i jak się masturbuje. Co teraz? Co kumpel może zrobić? Powinien iść na policje czy co? Ten typo/babka z omegle nie szantażuje go póki co. Po całej akcji jak już się kapnął, że to filmik, to ona go pytała czy często fantazjuje o dzieciach i czy zdaje sobie sprawę że nakłaniał nieletnią do pokazania "muszelki". Wiem, że sprawa jest śmieszna, ale żal mi go trochę. Nie mam pojęcia co mogę mu doradzić, a kumpel jest mega zdesperowany, nie wie kompletnie co ma zrobić. Fejs z którego teraz ten "nieznajomy" piszę ma w ogóle lokalizację, ze nie jest z polszy. Da się coś zrobić? Jakie jest najlepsze wyjście?

#pomocy #pomoc #pytanie #omegle #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania: Całe szczęście w nieszczęściu jakie dotknęło Twojego nierozgarniętego kumpla, polega na tym iż w Polsce seks z 15 latką jest legalny. Skoro go nie szantażuje to okej, jakby zaczęła - prawnie mu raczej nic nie grozi - nie orientowałem się zbyt dokładnie ale na logikę - jeśli wolno uprawiać seks z 15 to tym bardziej wolno się przed nią obnażać, zwłaszcza że z tego co zrozumiałem - nie było żadnego
OP: A jak go zacznie szantażować? Póki co to konto na facebooku podobno dołączyło do tych samych grup, co on jest. Kumpel poinformował, że pójdzie z tym na policje. Tylko, że tu nie ma żadnego szantażu. Ten "nieznajomy" na razie tylko chcę rozmawiać o jakichś głupotach w stylu książki itp xD Kumpel podobno z 20 minut przekonywał do rozebrania się tę dziewczynę z filmiku. Jak kumpel postraszył policją, to nieznajomy odpisał,
@AnonimoweMirkoWyznania: OPie, przekaż kumplowi że może fantazjować sobie o podpaleniu miejsca pracy, zgwałceniu szefa i zamordowaniu jego psa - ba, może to nawet uzewnętrzniać w prywatnych rozmowach. Jest to jak najbardziej legalne. Karalne są czyny, czasem przygotowanie do nich - za myślenie jeszcze nie karzą. Jakby nawoływał publicznie do takich czynów to byłoby gorzej, ale rozmowa na jakimś śmiesznym czacie z kamerką raczej się tak nie liczy.

@MangoZjem: Aż sprawdziłem
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jestem prawnikiem, ale jak na moja logike, to przeciez Twoj kumpel nie namawial zadnej nieletniej do rozbierania sie, co najwyzej moznaby mu przybic jakies usilowanie. oboje za to w pewnym sensie wytworzyli material erotyczny z udzialem maloletniej, za co grozi do 2 lat(art 202 par 4b kk), przy czym twoj kumpel palil => nie byl trzezwy, co na pewno moze miec wplyw na ewentualna kare.

fajnie jakby ktos madrzejszy
Całe szczęście w nieszczęściu jakie dotknęło Twojego nierozgarniętego kumpla, polega na tym iż w Polsce seks z 15 latką jest legalny. Skoro go nie szantażuje to okej, jakby zaczęła - prawnie mu raczej nic nie grozi - nie orientowałem się zbyt dokładnie ale na logikę - jeśli wolno uprawiać seks z 15 to tym bardziej wolno się przed nią obnażać, zwłaszcza że z tego co zrozumiałem - nie było żadnego przymuszania. Inna