Wpis z mikrobloga

Halo dzień dobry.
Poszukuję maszyny do szycia dla mojego różowego. W zasadzie im tsneij tym lepiej, bo ma to być pierwsza sensowna maszyna do szycia. Dotychczas używała jakiegoś mini chińczyka i przestał wystarczać, bo ciągle tylko wkurzał rwaniem nici, nie przeszywaniem cienkich materiałów, średnich materiałów.. no w sumie radził sobie tylko z bawełną a i to nie zawsze.
Jestem otwarty na rynek używek, tylko już raz się naciąłem ze starym łucznikiem- więcej bym musiał dać na naprawę niż za drugą taką maszynę w dobrym stanie.
#krawiectwo #szycie #handmade #mirabelkopomusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@vomalio Wpisz w google joulenka maszyna dla początkujących. Będziesz miał fajny tekst. Osobiście mam Silvercresta z Lidla i jest ok. Mało na nim robię, żona trochę więcej, ale ujdzie w tej cenie.
@vomalio: Na poczatek duzo osob na grupach szyciowych poleca Silvercresta z Lidla (z tego co widzialam w postach w tym tygodniu jest tydzien szyciowy :) ) Ja mam Husqvarne Viking E10 i tez nie narzekam. Wydaje mi sie ze wszystkie sa tak na prawde podobne do siebie, szczegolnie w tym przedziale cenowym.

Tak na przyszlosc z innych prezentow szyciowych polecam dobre nozyczki, zestaw stopek, mata samogojaca + noz krazkowy albo napownica