Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  mama: a na jaką imprezę ty jedziesz w piątek?
  ja: wykopparty, powiedzmy, że z takiego forum internetowego.
  mama: impreza z internetu? z ludźmi z internetu? jestem przerażona. tak mi się kojarzy z tą Salą samobójców. uważaj na siebie dziecko.

  #gownowpis #heheszki #wykopparty

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  W czerwcu 2016 pewnien debil tutaj, który ma dalej aktywne konto nawiasem mowiac, wysyłal mojej dziewczynie, ktora rowniez ma również tutaj konto zdjęcia swojego fiuta w prywatnych wiadomościach i zdjecia jak się spuszcza nad jej zdjeciem. O kurde Benis, he he otóż nie. Razem z dziewczyną złożyliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa. Bialkov pewnie udostępnił IP i dzięki my za to bo typ po prostu pisał że swojego domowego komputera, ma 28 lat i jest z Koszalina. Jutro rusza rozprawa art. 202  ,,Kto publicznie prezentuje treści pornograficzne w taki sposób, że może to narzucić ich odbiór osobie, która tego sobie nie życzy,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku,,

  Nie mogę się doczekać aby spojrzeć temu typowi w oczy xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)

 • avatar

  Witam wszystkich gojów!

  Z racji dobrego humoru oraz ogólnie sprzyjąjącej koniunktury w kręgach żydowskiej finansjery robię dzisiaj małe #rozdajo - trzy sztuki plakatu A2 z reprodukcją łaskami słynącego obrazu "Pomarańczarka" z wizerunkiem wielkiego patrioty, filozofa i filantoropa - Łukasza "Testovirona" Stanisławowskiego. Warunkiem udziału w zabawie jest zaplusowanie tego wpisu oraz dodanie zabawnego komentarza. Starajcie się goje! Trzy osoby przy których komentarzu zarechotam najgłosniej otrzymają upragnioną nagrodę. Aj waj!

  #rozdajo, #testoviron, #pomaranczarka, #zydowskiegeshefty
  pokaż całość

  odpowiedzi (199)