Wpis z mikrobloga

Kobiety się nie szanują.
Biorąc pod uwagę takie aplikacje jak #tinder i #badoo , większość dziewczyn szuka tylko bolca.
Nie mówię, że wszystkie, bo duża część szuka po prostu atencji.
Mam kilku znajomych (facetów), którzy siedzą na tych apkach i co jakiś czas ruchają nową laskę. I ruchają to dobre słowo, bo sami mówią, że nic więcej nigdy z tego nie będzie, bo jeśli laska "jest na telefon", to nie jest warta nic więcej.
Znam też (dalszą) znajomą, która aktywnie udziela się na tinderze. Jak jeszcze miałem z nią kontakt, to nie raz słyszałem, że umawia się to z nowym gościem. Z kolei jej filozofią życiową jest "dobrze się bawić". No cóż, pewnie przyjmowanie co nowych #!$%@?ów do ust niektórzy mają za dobrą zabawę...
Kiedyś ludzie nie wrzucali na instagrama, czy innego facebooka swoich półnagich zdjęć, teraz co druga laska musi pokazać większy dekolt, albo zdjęcie w bikini.
Żadna nie powie, że to dla lajków, chociaż wszyscy wiemy dobrze po co to robią... Chociaż facetów też nie będę bronił, bo mentalność takich ludzi jest prosta:
Laska wrzuca półnagie fotki - Może zarucham, to nie będę niemiły(chociaż wiem, że ona nie nadaje się na nic poważnego)
Znajoma wrzuca półnagie fotki - No spoko, wyzwolona, ładnie wygląda (może zarucham/ona taka nie jest, na pewno jest pożądna)

Żałosne

#niebieskiepaski #rozowepaski #atencyjnyrozowypasek

PS.
Tak możecie pieprzyć, że macie tindera, żeby tylko pogadać i poznać nowych ludzi, ale i tak wszyscy dobrze wiemy czego oczekiwaliście w momencie jak go instalowaliście.

*Mówię tutaj o 99% kont na tinderze, a nie o wszystkich - informacja dla tych, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem
  • 62
@Muraku: a ja przesiedziałem na Tinderze pół roku, z nikim się nie spotkałem, choć miałbym z kim - to jednak żadna dziewczyna nie miała błysku w oczach i nie potrafiła mnie zainspirować i porwać mnie. Było naprawdę bardzo źle, bo po 15 minutach miałem wrażenie, że poznałem dziewczynę w całości. Żadna nie miała żadnych emocjonujących zainteresowań, żadnych ambicji. Facet kupi sobie motor, pojedzie na nim nad morze, a laska najwyżej czeka
@charmingman No jak to co, jak to tak kobieta może lubić seks? To nie przystoi.
Tylko potem płacz, że daje raz na kwartał, facet przecież musi.
Tak samo każdy facet chciałby coraz to nową laskę do łóżka, ale żeby kobieta partnerów zmieniała, a fe!
Pooglądać zdjęcia na insta, super, ale jak to tak, laska w bikini? Bój się Boga, grzech śmiertelny i puszczalska szmata, ale poogladam. xD
To jest po prostu hipokryzja
@Muraku nie wiem jak dziewczyny na tinderze,ale faceci siedzatam tylko po to,af Koranie wszyscy, a zaczynają rozmowę od "sex?" . ustawiają sobie dildosy na profilowe, jakieś zdjęcia swojego BMW, zdjęcia robione ajfonikiem i muszą tym się pochwalić, zdjęcia z kasą, w okularach i w opisie sprosne teksty, a kobiety traktują tam jak darmo roksy. Jeśli odpisze się ze się nie jest zainteresowana "nie wiesz co tracisz".
Nie bronie kobiet. Ale no nie
@alfka akurat względem mnogości partnerów z biologicznego punktu widzenia interesy płci są zgoła odmienne. Kobieta składa jedno jajo na rok i w jej interesie jest posiadanie jednego stałego żywiciela. Za to z punktu widzenia faceta im więcej parterek tym lepiej. 100 lat feminizmu i antykoncepcja nie zmienią tysięcy lat warunkowania natury płci.