Wpis z mikrobloga

@wasiuu: Strzelałem z Beretty chwilę, tak sobie było, ale może dlatego, że przywykłem do plastikowych zabawek a nie prawdziwego metalu :) Z tym ciężarem możesz mieć rację, bo najlepsze wyniki wcześniej miałem chyba strzelając z HK USP Expert. Najbardziej to potrzeba mi chyba praktyki i surowego instruktora, a nie zmieniania broni :) Z Glocka 17 też mi się dobrze strzela, ale spust jest tam pod dość mocnym kątem a ja mam
@NieUsune: ze swojego doświadczenia powiem, ze należałoby najpierw pouczyć się na .22LR. Stary dobry Margolin będzie nieoceniony. Potem możesz się przesiąść na CZ P07, tez .22LR, wybacza mniej błędów. Jak będziesz miał z niej sensowne skupienie to wróć do 9mm. Pohałasować jeszcze zdążysz, a tym sposobem Twoja nauka będzie wydajniejsza i o ponad polowe tańsza.
@avltree: Postaram się, jednak ZKS ma szczególne miejsce w moim sercu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam blisko, kojarzę już instruktorów i oni mnie, więc wstęp do strzelania się szczególnie nie przeciąga, ale o FSO słyszę tyle dobrego, że faktycznie będę musiał spróbować :) Dziś padło na PM Shooter bo kolegę zabierałem, a miał od siebie tam blisko. I muszę powiedzieć, że było tak sobie, najwyżej poprawnie :)