Wpis z mikrobloga

Gra wcale nie jest taka trudna, trzeba sie troche nabiegac, ale da sie ogarnac. Nielimitowane zloza elexu i robienie mikstur, a dopiero level 12 i nie dolaczylem do nikogo. Fakt, ze spedzilem godzine biegajac, zeby te mikstury zrobic jest wystarczajacym dowodem ze casuale, nie wiedza co robic w takich grach i tylko marudza, ze do dupy bo trudno. Gram na normalu, bo nie lubie sztucznego poziomu trudnosci aka dajmy przeciwnikom wiecej HP i ataku.
#elex
rancosster - Gra wcale nie jest taka trudna, trzeba sie troche nabiegac, ale da sie o...

źródło: comment_uG8kCctrN0rmj3vNeT4PVYRXlb1L6RVP.jpg

Pobierz
  • 22
@rancosster: Ja juz nawet nie wiem na co staty wydawać bo mam wszystko do potrzebnych skilli i sobie chodze z 98pkt wolnymi. Masz racje gra po 10-15h jest tak łatwa, że czuję się jak bezi z urizielem. Mimo wszystko polecam grac na hard, lepsza zabawa. Na normalu potwory nie przerywają Ci combo a na hardzie juz nie tak łatwo całe combo walnąć.
@AESTHETlC: 5 lvl here, nie mam ani grosza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to mam pełno potków bo ani razu nie używałem, zawsze wczytaj grę mi pomagało wykonać walkę bez draśnięcia. Tylko, że ja jestem weteranem Gothiców i Dark Soulsów to walka nie jest problemem. Staram się wszystko zbierać i niedługo to sprzedam to będzie hajs. Btw. jak nie oddawałeś broni kleryków to jeszcze możesz to zrobić
@AESTHETlC: jako ze rzeczy o sprzedawcow mozna kupowac w nieskonczonosc i po rozwinieciu odpowiednich umiejetnosci niektore rzeczy kupujesz taniej niz sprzedajesz to kasy mozesz sobie narobic ile chcesz. Moim zdaniem to wykorzystywanie bledow gry.