Wpis z mikrobloga

@AwizisieAkat: @zakopiak: Aby uniknąć takiej sytuacji, potrzebna jest systemaczyna praca nad projektem i ustawiony dla siebie deadline z podstawowymi wymaganiami. Teraz właśnie robię stronkę w MVC w taki sposób w tydzień zrobiłem więcej niż przez ostatnie 2 miesiące.
@AwizisieAkat: jeszcze jak, na początku jest fajne, ma się pomysły, pisze się ciekawe rzeczy, a potem... no dochodzą te mniej ciekawe, a do tego już wszystko wiesz jak to będzie wyglądać i działać, to najgorzej jak zaczynam jakiś mały nietypowy projekt, np coś czego kompletnie nie potrafię lub nawet nie wiem czy uda się w danym języku zrobić, a potem już pisząc sobie uświadamiam co i jak, i się odechciewa, bo
@AwizisieAkat: Najgorszy moment to mam zwykle w okolicach 90% realizacji, bo wtedy wszystko jest lepsze niż kończenie starego projektu, a jeszcze jak góra dojdzie do głosu to wcale nie ułatwiają dorzucając nowe rzeczy z argumentacją, że w starym projekcie już przecież praktycznie wszystko zrobione :D
@AwizisieAkat:
Witam Pana, nie pracuje jako programista, jeśli zaś chodzi o prywatne projekty (gry), to nigdy mi się nie nudzą, po prostu rozmyślam nad pomysłem gry, a następnie go skrupulatnie go realizuje, wiem, że będę też robił przy nim mniej ciekawe rzeczy (kolejne menu, UI, tego akurat nie lubię), ale będę też robił inne bardziej ciekawe rzeczy, zdaje sobie z tego sprawę, sumiennie pracuje nad mniejszymi elementami, lecz przed oczami mam