Wpis z mikrobloga

@LOST_CONTROL: Wykop ma najwyraźniej zakusy aby narzucać nam nawet obraz samych siebie. Usunięto mi avatar i grozi się usunięciem konta ponieważ avatar stwierdza, że jestem w 100% biały i że jestem całkowicie z tego dumny. Kuriozalne. To moja wina, że urodziłem się biały a do tego mam się jeszcze wstydzić? Ciekawe podejście.
Przyjdzie nam się rozstać. Pewnie dla niektórych z radością. Ja nie ustąpię. Portal który ma tak głęboko gdzieś swoich użytkowników i próbuje nimi sterować jest nic nie wart. Widać najwyraźniej jacy ludzie stoją za tym portalem. Na pewno nie tacy którzy szanują inne poglądy. Resztę dopowiedzcie sobie sami.
Jeśli chcecie jak niewolnicy, pod bat i linijkę i tylko według linii wykopu wyrażać swoje poglądy tylko po to aby im nakręcić target na reklamy, to proszę. Rozumiem, że portal utrzymać się z czegoś musi ale też musi dać coś w zamian. Posunięty do granic absurdu terror poprawności politycznej na pewno nie jest tym czego się oczekuje.
Jeśli znacie bezstronny portal do wolnej wymiany myśli to proszę rzućcie linkiem (oczywiście od razu dowcipnisiom napiszę, że spodziewać się ich durnych żartów więc niczym mnie nie zaskoczą).
Może niedługo powstanie konkurencyjny portal gdzie oczywiście w granicach kultury i prawa ale całkowicie w wolnym stylu będzie można prowadzić dyskusję i wymieniać poglądy.
Żegnajcie.
Pobierz LOSTCONTROL - @LOSTCONTROL: Wykop ma najwyraźniej zakusy aby narzucać nam nawet obraz...
źródło: comment_X0BxHcAgjNvPpMHx9E9i834WWIWdKcBD.jpg
  • 26
@yettering: Przemoc albo walkę, albo dumę. Różnie można interpretować ale na pewno nie można jednoznacznie stwierdzić, że jest to nawoływanie do przemocy. Dlaczego Black Panter i ich podniesione pięści nikogo nie rażą?
Jestem dumny z bycia białym człowiekiem. Pozdrawiam.


@MyPhilosophy: Ale jak widzisz okazanie tego w avatarze jest poważnym naruszeniem regulaminu oraz propagowaniem rasizmu według wykopu. Przebijają sami siebie. Jeszcze trochę a aby założyć konto trzeba będzie przedstawić zaświadczenie, że co najmniej miało się przodka o ciemnym odcieniu skóry.
@aRonja: A to rozumiem. Ale zakładam, że administracja wykopu blokuje obrazki które ich nie śmieszą albo w ich odczuciu kogoś obrażają. Zatem jak widzisz to też nie w pełni dobry produkt:) Z takim jak ich podejściem cenzurują co chcą Ci pokazać a czego za cholerę nie możesz zobaczyć. Cenzura to cenzura. A już najgorsze jest tresowanie użytkowników do autocenzury. Zalatuję 1984 na kilometr.
Będzie poranne hailowanie?


@bycjakkrzysztofkrawczyk: No widzisz. Reprezentujesz ten sam poziom myślenia co administracja wykopu. Czyli niski. Jako Polak czemu miałbym pozdrawiać kogoś hitlerowskim gestem? Myślisz czasem? Nie sympatyzuję i nie należę do żadnej partii. Nie należę też to takich organizacji jak ONR czy co tam jest po prawej stronie. Do lewaków też mi daleko. Osobiście nienawiść do innego człowieka ze względu na kolor skóry uważam za znaczący defekt mózgu. Jednak czy
Rozumiem, że trolujesz XD Przecież wiadomo jakich organizacji symbolem jest ta pięść.


@bycjakkrzysztofkrawczyk: No jakich? Bo akurat to miałem gdzieś i się nie interesowałem. Dla mnie pięść jak pięść. Prawdę mówiąc to mi podniesiona pięść kojarzy się jako symbol black panter ale na pewno nie to mój avatar miał wyrażać. No to konkretnie mi napisz z jakimś źródłem jakiej to organizacji jest to oficjalny symbol. Przynajmniej dowiem się czegoś nowego.
Bycie dumnym bo jest się białym xDD No ok. Skoro tylko to osiągnąłeś w życiu.

Ale gratulował Ci nie będę. Mam nadzieje, że nie jesteś rozczarowany?


@boltzmann: Niby czym mam być rozczarowany? Twoją wypowiedzią czy brakiem gratulacji?
Trudno też nazwać posiadanie jakiegoś koloru skóry za osiągnięcie. Jednak skoro tak twierdzisz, to cóż, mam nadzieję, że Twoja gradacja osiągnięć jest nieco szersza.
A duma z bycia białym towarzyszu to nie w tak
@LOST_CONTROL:
No patrz towarzyszu, też jestem biały xD Ale mam to w tyłku. Ani się tego nie wstydzę, ani powód do chluby. Śmieszy mnie to. Mam 18 cm prącie. Mam wkleić sobie w awka? Ani nie mam wpływu na posiadany kolor skóry, ani na długość penisa. Dumnym mogę być z czegoś na co musiałem zapracować.