•  

  #mbank #problem
  Kochane Mirasy,
  moja dziewczyna założyła konto w mBanku, a pracownik przy spisywaniu umowy pomylił numer telefonu.
  Zależało nam, żeby dostać promocyjne 110 PLN, które przysługuje, kiedy przelejesz 500 PLN na nowe konto w ciągu 3 dni.
  Dziś podjęliśmy próbę aktywacji konta i sms aktywacyjny poszedł na nieistniejący numer.
  Na infolinii nie mogą pomóc, bo wszystko jest uzależnione od telekodu, którego nie da się fizycznie ustanowić :)
  Jak to rozwiązać? Odstąpienie od umowy, może skutkować tym, że już na promocję się nie załapie, bo jest tylko dla nowych klientów, a zwłoka poskutkuje tym, że miną 3 dni na przelew aktywujący premię.
  To zabawne, że tak błaha pomyłka skuktuje takim problemem już na samym początku "przygody" z tym bankiem :)

  +: Cronox

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mój wspolokator przyznał mj sie dzisiaj ze podjada mi magnumy z zamrażarki od 2 tygodni (mam 12szt jeszcze od 2 tyg) i za każdym razem mi odkupuje i mówi ze juz tak z 30szt przeleciało przez zamrażalnik i nawet nie zauważyłem by kiedyś mi choć jeden zniknął

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Wróciłem właśnie z wesela na którym byłem ze swoją różową i muszę się z z Wami Mireczki podzielić jedną uwagą, którą zauważyłem już od pewnego czasu. Jeśli uda Wam się wyrwać na prawdę piękną kobietę to nie znaczy, że cel osiągnięty i możecie mieć wszystko w dupie :-) Na jaką imprezę z nią nie pójdę to nie ważne czy są to jej znajomi, moi koledzy czy całkiem obcy goście ale ciągle ktoś będzie starał się Was zdominować. Na każdym kroku ktoś będzie was testował, wtrącał głupie uwagi, podlizywal się do niej, rzucał głupimi żartami, przytulał, podbijał i sprawdzał waszą reakcje i odpowiedź. Cała dzisiejsza impreza to było odbijanie piłeczek napalonych adoratorów, znajomych, przyjaciół i nie każdemu można powiedzieć żeby zwyczajnie spierdalał :-)
  Taka moja skromna uwaga na koniec dnia, całkiem inaczej to wygląda gdy masz średnią pannę, a całkiem inaczej gdy 10/10.
  Strasznie to męczące, myślę że panowie którzy mają piękne kobiety rozumią o czym mówię.
  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #przemyslenia #przemysleniazdupy
  pokaż całość

  odpowiedzi (137)

 • avatar

  niedawno poznałem miłą dziewczynę, taka szara myszka z dobrego domu, w makijażu 7/10 bez 5/10, na początku trudna w gadce ale ze spotkania na spotkanie coraz bardziej się otwierała i była sobą, hajsem nie śmierdziała i kokosów nie zarabiała ale to mnie akurat jebało bo ja na brak kasy nie narzekam i mógłbym jej zapewnić to i owo, nawet miała się do mnie wprowadzić bo za wynajmowanie pokoju szło jej pół wypłaty, wymieniłem furę po to abyśmy mogli razem bez problemów jeździć tam gdzie mamy ochotę, wszystko pięknie się zapowiadało a tu nagle po pewnym czasie, każda propozycja wyjazdu "nie", "nie chce mi się" a za chwilę na pytania co proponujesz, pada magiczna odpowiedź "wymyśl coś", pretensje, że mam hobby i chodzę na strzelnicę a ona tego nie lubi, że chodzę na basen a ona nie umie pływać nauczyć też się nie chce bo nie, na rower nie, w góry nie, nad morze nie jedyne co lubiła robić to oglądać seriale i jakieś durne kanały na youtubie. Wczoraj jak chciałem jechać w bieszczady i przy okazji wpaść na koncert KSU odjebała taką inbę, że pół bloku słyszało ale po haśle "ale ty jesteś nudny" spakowałem jej wszystkie bibeloty, które przypadkiem u mnie zostawiała i wyjebałem za drzwi. Teraz pisze, że przeprasza i że się zmieni, że przez ostatni czas nie była sobą.
  Miejcie wy kurwa rigcz #rozowepaski wasza cipka to nie jedyny powód dla którego faceci chcą być z wami
  #logikarozowychpaskow #takaprawda #niebieskiepaski #p0lka
  pokaż całość

  odpowiedzi (118)