Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pamiętam z czasów mojego pobytu w #uk (10 lat temu prawie), a konkretnie w #manchester jak jeden z kolegów z pracy (tartak) codziennie jadł w robocie na obiad spaghetti #tesco value, co to wtedy chyba po 18 pensów stały + najtańszy chleb tostowy pakowany do tego, cena coś ok. 40 pensów wtedy. Zapytałem go kiedyś, ile na żarcie wydaje, a on na to, że w tygodniu ok. 1 funta dziennie (!), a w weekend sobie na kebaba pozwoli w sobotę i jakieś ciastko w niedzielę, to wtedy więcej. Mówiąc szczerze byłem w szoku, jak można tak żyć, więc go pytam, czy wie, że taka dieta ma katastrofalny wpływ na organizm i jaki szczytny cel mu przyświeca (może ktoś z rodziny chory np.), że tak się katuje. A ten mi na to, że zbiera na #audi TT, bo u niego nikt na wiosce nie ma, a on jak będzie miał, to każda dupa jego. Przyznam, że mnie zamurowało trochę, a może po prostu nie jestem skłonny do poświęceń, czort wie... Inni kumple z pracy też tym byli zdziwieni, niektórzy nawet do czasu mu podrzucali jakieś jabłko czy banana, ale potem przestali, bo w sumie po co ze swojej kasy dożywiać kogoś, dla kogo liczy się właściwie tylko posiadanie używanego auta i ma wyjebkę na własne zdrowie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #emigracja #polak #pieniadze #storyofmylife #toniejestpastatylkozycie pokaż całość

  odpowiedzi (63)

 • avatar

  Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym zakazie handlu w niedzielę? Ludzie, którzy temu przyklaskują. Ostatnio rozmawialiśmy z babeczką po czterdziestce. Na wszystkie sensowne argumenty gospodarcze, ekonomiczne, społeczne i wolnościowe bezradna odpowiedziała w końcu "ale jak byłam w waszym wieku to też sklepy za komuny były zamknięte w niedziele i mi się to zwyczajnie podoba".

  Inni nie są lepsi. Większość ludzi pracujących w handlu popierających ten projekt... myśli, że będzie miało dzięki temu dodatkowy dzień wolny xD serio. Oni są aż tak głupi.

  "A co mnie obchodzą studenci, niech się za naukę biorą" - też usłyszałem kilka razy.

  Jak w chlewie gównem obsranym. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazpisu #dobrazmiana
  pokaż całość

  odpowiedzi (81)

 • avatar

  Z okazji Black Friday załoga alget.pl organizuje #rozdajo i mamy do rozdania 2 nagrody, pojemny i szybki powerBank oraz jedno z naszych czarnopiątkowo-promocyjnych akcesoriów.

  Nagroda nr 1:
  PowerBank ROCK 10000mAh 3,1A - klik

  Nagroda nr 2:
  Jedna z promocyjnych rzeczy do wyboru, w tym niezniszczalny kabel USB-C lub lightning ( ͡° ͜ʖ ͡°) - klik

  Zasady:
  1. Plusujesz ten wpis
  2. Lajkujesz nasz fanpage na FB -> klik
  3. Wchodzisz tutaj i piszesz w komentarzu tego wpisu co chciałbyś wygrać
  4. Wyniki w najbliższy poniedziałek o 17:00

  Nie martwcie się tym, jak sprawdzimy czy zwycięzcy polubili nas na FB, przykład naszego ostatnio rozdajo pokazuje, że nie jest to takie trudne :)

  Przy okazji zapraszamy tutaj o -> klik gdzie możecie kupić kilka fajnych rzeczy w cenie do -50%. Dodatkowo na cały asortyment z kodem 'BLACK' -10%. Akcja trwa do poniedziałku 27.11 do 23:59.

  #rozdajo #alget #blackfriday #czarnypiatek #rock #rockspace #mobile #technologia
  pokaż całość

  odpowiedzi (76)