Wpis z mikrobloga

@ClaxKire: Tutaj masz dwa podstawowe poradniki:

Podstawowe rzeczy w armie żeby z nami zagrać
^ W części medycznej lekko się pozmieniało więc zapytaj przed misją mnie lub jakiegoś innego medyka, żeby wytłumaczył podstawy dla piechoty :D
Podstawowy poradnik wydajności

Gramy prawie codziennie około godziny 20:00 + wołane jest często pod tagiem #armaforces . Po adres TS'a podbij do @Madin5 . Jak wytrzymasz z nami jedną misję do końca to możesz na
@iMonkey: 1 poradnik zrobiony na kolanie i niezbyt nieaktualny, drugi trochę przydługi / ustaw prędkość na x1.5 - x2 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@ClaxKire:
Polecam porobić szkolenia z menu army, pokazują co i jak. Jak ogarniesz same podstawy w sensie wiesz którym "szczelać", jak się wychylać i zmieniać postawy (ctrl +
@iMonkey: @Madin5: ok, dzięki, dzisiaj postaram się ogarnąć :) Z DLC coś brać? bo w sumie mam samą podstawkę. Te misje treningowe to w większości przeszedłem, grałem też na trybie sandboxowym, ale chyba to się różni od Waszej gierki :D
@ClaxKire: Gdybyś się zastanawiał nad jakimś dodatkiem to mogę polecić Apex. Dodaje opcję kampanii przez neta i kilka innych fajnych trybów. Tylko najlepiej poczekaj na jakąś promocję bo bez promocji to pewnie drogi w ....