Wpis z mikrobloga

Od piątku mam już ogrzewanie. Tam po prawej stał jeszcze kilka miesięcy temu kocioł z podajnikiem. Temperatura w domu bardzo przyjemna, za dwa miesiące zobaczymy jak wyjdzie cenowo XD do środy jeszcze panowie będą wszystko dopinać na ostatni guzik. W każdym razie przejście z węgla na gaz prawie na finiszu.

#ogrzewanie #gaz #chwalesie
Pobierz n.....a - Od piątku mam już ogrzewanie. Tam po prawej stał jeszcze kilka miesięcy tem...
źródło: comment_IcEFhip2kAfd1q8AzR0oFs61mnBtYPFL.jpg
  • 25
@MrFruu na chwilę obecną poszedł przelew na piec (ten z prawej) 12 900. Pompa ciepła około 7 k. Wszystko liczymy że wyniesie około 40k ale to się okaże jak dostaniemy rachunek od firmy. Ile wzrosną rachunki - cholera wie.
@wisniowySz na chwilę obecną grzeje wypas, woda również cieplutka. Zdam relacje przy pierwszym rachunku i przy pierwszych mrozach. Dodam że wszyscy sąsiedzi dookoła już przeszli na gaz, w tym sąsiedzi jedni porzucili całkowicie ogrzewanie drewnem w kominku bo gazem wychodzi im... taniej. Tylko mają podłogówki, u mnie podłogówka wejdzie w przyszłym roku dopiero.
@MrFruu: ok już wszystkie finanse związane z założeniem instalacji za nami.
W sumie wyszło mniej niż myśleliśmy bo 30 k plus dzisiaj przyszła faktura od gazowni na 2 260 za zrobienie przyłącza.

W piątek ma się pojawić pani od dofinansowania, zobaczymy ile dostaniemy zwrotu.

No i czekamy na pierwszy rachunek.
Stay tuned :)
@Gregory143: cudownie jest, najlepsza rzecz ever. Grzeje bosko, w domu mam jak jesteśmy 22,5 stopnia. Na noc piec się wycisza i na czas kiedy jesteśmy w pracy też. W tych godzinach temperatura spada do około 18 stopni.
Wygoda, można z herbatką i w kapciach sobie do pieca iść i poustawiać guziczkami :D piękna sprawa.

Zwrot miał wpłynąć jakieś 2-3 tygodnie od jego uznania więc w sumie na dniach powinna być kasa.