Wpis z mikrobloga

Nie. Ta firma to nie jest jakis #!$%@? żart. Pracowalem w tej firmie przez jakis czas a teraz sam u nich kupuje ten towar. Nazwa tej firmy spodobala sie synowi zalozyciela firmy aby Polakom kojarzyla sie z solidnoscia i jakościa. Na święta Bożego Narodzenia firma dała każdemu pracownikowi telefon w prezencie tej marki i sam ten telefon miałem przez ponad 2 lata. Główne zalety :
- cena
- parametry miał ok
- dual sim
- płynność
- szybki serwis
Sam ostatnio kupiłem u nich Tableta za 300zł i chodzi bardzo płynie w tym ma modem 3g oraz dual sim. Radze zawsze przetestowac dany sprzęt, poczytać dokładnie o firmie a nie skrót z wiki. Wiadomo że te telefony są produkowane w Chinach+ przerobiony soft ale za tą cene na prawdę warto :) Pozdrawiam były pracownik firmy LechPol :)
@pogop
#hehszki #humorobrazkowy #elektronika #polakicebulaki
Pobierz
źródło: comment_atXp8KjOZuVySLhZCWqU1rbiBTPY3qad.jpg
  • 14
miałem dwa jeden na szczęście udało mi się oddać dwa dni po kupieniu bo nie działały aplikacje w tle. W ogóle... ofc lechpol miał #!$%@? przyjął go na swoje barki kierownik sklepu w Wałbrzychu. Zajebisty facet rozumiał problem, goście z lechpola też ale właściciel miał #!$%@? i mówił że ni #!$%@? hajsu nie odda.
@love2spooch: żeby nie było, ja nie mam nic do produktów tej firmy, uważam natomiast, że podszywanie się pod niemieckość jest słabe. Dotyczy to zresztą nie tylko ich, ale na przykład Opla, który od lat 30-tych ubiegłego wieku niemiecka nie jest. XD
@love2spooch: tymczasem mój s6 edż śmiga od ponad roku bez zająknięcia nawet. Krugera nie miałem nic i raz jeszcze powtarzam, że nic nie mam do ich produktów.
@love2spooch: ja bardzo ciepło wspominam cyfrowe wzmacniacze car-audio - jakość komponentów, wykonania (zwłaszcza w stosunku do ceny) - miodzio. Jedynie elementy zewnęrzne (złączki zasilające, chincze) porażka - po 2 latach w aucie totalnie skorodowane...