•  

Mirasy, mam takie pytanka, moze madre moze glupie - nie wiem;
    od pewnego czasu mysle sobie nad kolejna emigracja, blizej Polski z powodow rodzinnych.
    Po glowie chodzi mi Irlandia bo UK to wiadomo - jakbym chcial zobaczyc malpy to bym poszedl do zoo a nie tam mieszkal xD
    Mysle ze tak z 4-5k euro moge sobie uplynnic i bez zalu "zainwestowac"(lub stracic) na start.
    Powiedzmy ze nie rozwazam Dublinu bo nie lubie stolic(drogo i za duzo ludzi) ale te ichne duze miasta,
    1. Czy warto inwestowac w auto czy nie ma sensu na poczatku - myslalem o uber albo taxi(o ile nie jest to zawod zdominowany przez jakis pakusow czy inna nacje)?
    2. Jak ciezko znalezc prace, tzn. pare dni, tydzien czy dwa? (zadnego konkretnego zawodu, jedynie perfekt angielski) ktora nie bedzie jakas harowa za minimalna w jakiejs masarni czy inne gowno w tym stylu?
    3. Czy part-time jest popularna forma zatrudnienia czy niemalze nie istnieje?(np jesli jestes studentem etc.)
    4. Jaka strone polecacie do szukania pokoju do wynajecia i jaka strone uwazacie za najbardziej wartosciowa przy szukaniu pracy w Irlandii?

#irlandia
    #emigracja